Menu

Jak wynagradzać pracowników w start-upach i małych firmach Wskazówki dla przedsiębiorców zarządzają (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328339309 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Sedlak Piotr 
  • Wydawnictwo HELION 
  • Ilość stron 168 
  • Rok wydania 2017 
Opis
dobry system wynagrodzeń pracowników daje sukces firmy

Mniej więcej 40% PKB produkowanego przez firmy w Polsce zawdzięczamy mikro i niewiele znaczącym przedsiębiorstwom. To niemało, dlatego ekonomiści podkreślają, jak ważne są znikome biznesy. Dużo rzadziej wspominają o liczbie obowiązków spoczywających na barkach ich właścicieli... W takiej firmie jedna osoba musi zadbać o wszystko. Odpowiada za zaopatrzenie, wytworzenie towaru lub wykonanie usługi, marketing, sprzedaż, finanse czy wreszcie? za swój zespół.

Jeżeli zarządzasz małą firmą i zatrudniasz pierwszych pracowników, to niniejsza książka powstała właśnie dla Ciebie.

Poznasz niemało narzędzi, które będziesz wykorzystywać w swej codziennej pracy i które pomogą Ci nie tylko lepiej wynagradzać pracowników, lecz także lepiej zarządzać całą firmą. Dlaczego? Bo prawidłowy system wynagrodzeń przekłada się na zadowolenie zespołu. Zadowolony pracownik lepiej wykonuje swoją pracę, a Ty możesz mu bardziej zaufać. W wyniku czego także klient jest zadowolony, wraca i poleca producenta innym. A przecież o to chodzi, prawda?

Co mówią o książce inni:


Płacić jak najwięcej na rękę czy obudować wynagrodzenie benefitami? Które rozwiązania płacowe są najistotniej motywujące dla handlowców? Jak zatrzymać w pracy najmłodsze pokolenie? To pytania, które często zadają sobie przedsiębiorcy, z którymi pracuję. Publikacja, którą trzymasz właśnie w ręku, to pokaźna dawka zdrowego rozsądku, o który trudno w świecie przepełnionym nierealnymi wymogimi płacowymi. Jak wynagradzać pracowników w start-upach i śladowych firmach to kompendium wytworzone przez praktyka biznesu dla praktyków biznesu. Ta książka to inwestycja o prędkiej stopie zwrotu.

- Anna Leszczyńska
przedsiębiorca, konsultant biznesowy, twórca marek MORE&BETTER i Hula Events


adekwatny poziom wynagrodzeń jest widocznym czynnikiem nie tylko w skali mikro, gdzie ma przełożenie na motywację pracowników oraz ich sprawność. Także i w skali globalnej sprawiedliwe wynagrodzenie przyczynia się do zwalczania ubóstwa, stabilizowania gospodarki i stymulowania jej konkurencyjności.
Piotr Sedlak stworzył nadzwyczajne kompendium wiedzy o tym, jak stwarzać wydajny system wynagrodzeń i jak się odnaleźć w meandrach prawnych, psychologicznych i ekonomicznych z tym związanych.
Ta dostępnie napisana pozycja jest potrzebnikiem każdego przedsiębiorcy, który chce wraz z silnym zespołem zmotywowanych ludzi zdobywać czołową pozycję rynkową.

- Izabela Błażowska
współtwórca platformy rekrutacyjnej specjalistów IT, ChallengeRocket.com


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.