Menu

Jak zostać mistrzem trening doskonałości - greene robert (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328375536 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Robert Greene 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 424 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Kiedy budzą się geniusze... Zastanawiasz się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się geniuszem? Może wówczas udałoby Ci się stworzyć coś, co zadziwiłoby cały świat... Chwileczkę! Czy uważasz, że z Twoją inteligencją nie jesteś do tego zdolny? Powiedzenie, iż ćwiczenie czyni mistrza, nie jest tylko czczą gadaniną, więc jeśli rzeczywiście masz apetyt na sukces, nadszedł właściwy moment, aby wstać z kanapy i dokonać sporych rzeczy.

Nie działaj jednak pochopnie. Potrzebujesz długotrwałego planu, żeby Twój geniusz nie był kolosem na glinianych nogach. Ta książka dostarczy Ci kompletu użytecznych wskazówek, które wesprą Twoje działania na drodze do wielkości.

Pomoże Ci również odnaleźć własne powołanie, podpowie, jak rozbudzić aktywnośći kreatywność Twojego umysłu i w jaki sposób odkryć pełnię własnego potencjału. Dzięki niej wzmocnisz swoją inteligencję społeczną i poznasz historie wybitnych ludzi, którzy osiągnęli wielkość właśnie w taki sposób.

Nie czekaj dłużej - odkryj w sobie pasję i zostań mistrzem! Robert Greene jest znanym autorem, mówcą, a także autorytetem w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Jest także poliglotą. Poprzez kilka lat po studiach pracował jako redaktor, między innymi w magazynie "Esquire".

Otarł się jeszcze o Hollywood, gdzie pracował jako scenarzysta. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie. Swoją najnowszą książkę napisał wraz z raperem 50 Cent. Jej treść jest oparte na użytkowaniu najważniejszego prawa: "Niczego się nie bój".

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.