Menu

Jeden na jeden odważne rozmowy z pracownikami dialogi I praktyczne ćwiczenia (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876033 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Inga Bielińska|Zofia Jakubczyńska 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 350 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Przywództwo w akcji, czyli skutecznie zarządzaj przez rozmowę!
Rozmowa menedżerska to najskuteczniejsze i najszybciej działające narzędzie mogące spowodować pożądaną zmianę, o ile zostanie korzystnie przygotowana i przeprowadzona.
Inga Bielińska i Zofia Jakubczyńska to doświadczone trenerki i konsultantki, które od 2005 roku wspierają liderów w budowaniu sprawnych zespołów. Stąd w ich książce Jeden na jeden wyszukasz typowo rzeczywiste dialogi, użyteczne wskazówki, a także opisy doświadczeń polskich liderów, a wszystko to okraszone szerszym kontekstem teoretycznym, pozwalającym lepiej zrozumieć poruszane zagadnienia.
Dzięki lekturze tej książki zrozumiesz, na czym tak naprawdę polega bycie empatycznym liderem, który wydajnie realizuje cele biznesowe. Nauczysz się dawać odważną informację zwrotną ukierunkowaną na zmianę. Będziesz miał okazję pracować z własnymi obawami związanymi z rozwojem swoich ludzi. Dowiesz się także, jak wpływać na pracownika, gdy przyjmuje postawę:
Daj mi, daj mi awans, podwyżkę, szkolenia, wytworne warunki pracy. Postaraj się lepiej mną zarządzać. Dbaj o mnie. Nie przeszkadzaj mi w pracy. Unikatowym elementem książki Jeden na jeden jest transkrypcja i poręczna analiza ośmiu dialogów pomiędzy liderem i pracownikiem, dla których tłem jest model Talent Review. Dowiesz się, dlaczego prezentowane rozmowy nie działają, choć niektóre z nich wykorzystują obiegowe narzędzia, oraz poznasz nowe możliwości bardziej produktywnego działania. Poza opisami problemów i komentarzami do dialogów w książce odszukasz również studia przypadku, ćwiczenia służące autorefleksji i potężne, ergonomiczne narzędzia do wdrożenia w pracy lidera, które pozwolą ci przekuć codzienne, nieprzystępne rozmowy z pracownikami w rozwój.
***
Inga Bielińska - Partner zarządzający i założycielka Value Plus, gdzie odpowiada za relacje z klientami i superwizje zespołu. Energiczna zawodowo od 17 lat. Zajmuje się rozwijaniem liderów w organizacjach przez programy coachingowe, mentoringowe i szkoleniowe. Jest certyfikowanym coachem ICF (PCC), certyfikowanym mentor coachem ICF i trenerem inspirowanym Non-Violent Communication. Wykładowca poznańskich uczelni. Zrealizowała ponad 1500 godzin coachingowych (coaching menedżerski, kreatywności, zespołów) i dwa razy tyle pracy trenerskiej. Pracowała dla branż: innowacyjnych technice IT, wydawniczej, produkcyjnej, turystycznej.
Zofia Jakubczyńska - Trener i menedżer pracujący z klientami w obszarze business development. Z wykształcenia socjolog ze specjalizacją w komunikacji społecznej. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Coachingu Grupowego Trop, Szkoły Trenerów Biznesu Moderator. Aktywna zawodowo od 17 lat. Od początku swej kariery zawodowej związana jest z działami sprzedaży i HR. Od 2006r. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania i przechodzenia poprzez zmiany, przywództwa i osobistej wydajności, kierowania pracą zespołów, rozwiązywania konfliktów. Zrealizowała ponad 500 godzin coachingowych i ponad 4600 godzin szkoleniowych dla konsumentów biznesowych.

Podtytuł: Dialogi i ergonomiczne ćwiczenia
ISBN: 9788380876033
Kod paskowy: 9788380876033
Autorzy: Bielińska Inga, Jakubczyńska Zofia
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
liczba stron: 350
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x22.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.445
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.