Menu

Jednominutowy milioner - Mark Victor Hansen (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380871960 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Mark Victor Hansen|Allen G Robert 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 420 
  • Rok wydania 2017 

Opis

nowe WYDANIE bestsellerowej książki Jednominutowy milioner

Czy chciałbyś poznać tajemnicę, która pozwoli Ci zdobyć pieniądze, o jakich za każdym razem marzyłeś? Dwaj autorzy światowych bestsellerów, bazując na swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w nauczaniu ludzi sztuki, w jaki sposób osiągnąć niezwykłe obfitość i sukces, ujawniają swoje sekrety. Mark Victor Hansen, współtwórca fantastycznej linii książkowej Balsam dla duszy (Chicken Soup for the Soul),, a także Robert G. Allen, jeden z czołowych światowych ekspertów finansowych, pomogli tysiącom ludzi zostać milionerami. Dziś Twoja kolej. Czy da się „zrobić" milion dolarów w ciągu zaledwie jednej minuty? Odpowiedź może być zaskakująca.

Jednominutowy milioner demonstruje w pełni nową metodę – „program milionera" – która może zmienić Twoje życie, ucząc Cię, w jaki sposób:

  • stworzyć mnogość, posiadając na początku niedużo albo nic;
  • wykorzystywać siłę dźwigni do prędkiego pomnażania bogactwa;
  • pokonywać obawy, by móc podejmować rozsądne ryzyko;
  • wykorzystywać „jednominutowe" nawyki w celu długoterminowego tworzenia bogactwa.
Co znajdziesz wewnątrz?

Jednominutowy milioner to przełomowa metoda tworzenia bogactwa, a zarazem solidny program odkrywania samego siebie. Są to w istocie dwie książki: powieść i podręcznik biznesu. Każda z nich jest tak przemyślana, aby umożliwić uczenie się na najróżniejsze sposoby. Czytelnik może w pełni scalić oba te procesy w naukę, która odmieni jego życie.

Strony nieparzyste książki przedstawiają fikcyjną historię kobiety, która musi zarobić milion dolarów w ciągu 90 dni, jeśli nie chce na za każdym razem stracić dwojga swoich dzieci. Na stronach parzystych przedstawione są funkcjonalne, szczegółowo wyłożone strategie i techniki sprawdzające się w rzeczywistości. Można tam znaleźć ponad 100 „minut milionera", z których każda stanowi zwięzłą i bezcenną lekcję zawierającą potężne techniki tworzenia bogactwa.

Stwórz swoje obfitość, utrzymuj je i dziel się nim

Lekcje te jednak nie ograniczają się do tego, jak zostać milionerem – traktują o tym, jak stać się milionerem światłym, który – zgodnie z etycznymi zasadami – generuje swoje dostatek, utrzymuje je i dzieli się nim. Bez względu na to, czy Twoim celem jest mniej aniżeli milion dolarów, czy może o sporo więcej – za każdym razem możesz sięgać dalej. Jednominutowy milioner pokaże Ci, jak to zrobić.

O AUTORACH

Mark Victor Hansen jest współautorem jednej z najlepiej sprzedających się serii książkowych wszech czasów, Balsam dla duszy, której łączny nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy. Hansen od 25 lat występuje publicznie, bawiąc i ucząc słuchaczy na całym świecie. Jest też autorem pięciu innych książek i sześciu modnych programów radiowych. Otrzymał mnóstwo honorowych wyróżnień i nagród, pomiędzy innymi nagrodę im. Horatio Algera.

Robert G. Allen pomógł zostać milionerem wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych – zapewne pokaźniejszej ich liczbie, niż udało się to komukolwiek innemu. Jest autorem kilku cieszących się olbrzymim powodzeniem książek z dziedziny finansów. Książkę Nothing Down sprzedano w ponad 1 250 000 egzemplarzy, inne zaś – Creating Wealth, Multiple Streams of Income i Multiple Streams of Internet Income – na dodatek były bestsellerami rankingów „New York Timesa".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.