Menu

Jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380873803 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Anthony Iannarino 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 260 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Wbrew temu, co twierdzą ludzie, którzy osiągają słabe wyniki, sukces w sprzedaży nie jest konsekwencją pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek, towar, producenta czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.
Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.
NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych, kosztownych badań przeprowadzonych poprzez globalną markę doradczą.
NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży, mimo że pozycje zawierające dane o nich są bardzo przydatne.
NIE opisuje także doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć wynajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).
Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie myślenia i pakiecie umiejętności, których potrzebujesz, by odnieść sukces.
Anthony Iannarino zamiast mówić to, co chcemy usłyszeć, i wciskać nam kolejny poradnik typu „jak prędko się wzbogacić" albo „jak zrzucić wagę bez ćwiczeń, podwajając spożycie węglowodanów", skupia się na tym, co łączy efektywnych sprzedawców na świecie, bez względu na branżę i organizację, w której pracują: na ich cechach osobowości oraz posiadanych umiejętnościach. Opisuje szczegółowo dziewiętnaście takich cech i umiejętności najwybitniejszych sprzedawców, w tym:
samodyscyplinę, czyli dotrzymywanie zobowiązań podejmowanych wobec siebie i innych; odpowiedzialność, czyli przyznawanie się do osiąganych wyników; konkurencyjność, czyli otwartość na rywalizację zamiast strachu przed nią; pomysłowość, czyli umiejętność tworzenia nieszablonowego rozwiązania na bazie wyobraźni, doświadczenia i wiedzy; opowiadanie historii, czyli budowanie solidnych relacji przez prezentowanie opowieści, w których klient jest bohaterem a sprzedawca jego przewodnikiem; diagnozowanie, czyli zaglądanie pod podszewkę rzeczywistości w celu zrozumienia prawdziwych wyzwań i potrzeb klienta. Kiedy już poznasz najważniejsze strategie zaprezentowane poprzez Iannarino, będzie ci wyraźnie łatwiej wybrać konkretne taktyki sprzedaży twojego produktu swym klientom.
Bez względu na to, czy obsługujesz obszerne korporacje, drobne firmy, czy kupujących jednostkowych, będziesz raz po raz wracał do tej książki po sprawdzoną wiedzę, wypróbowane strategie i naprawdę zastosowaneczne wskazówki.
***
W dzisiejszym świecie sprzedaży najczęściej trzeba umieć się wyszczególnić. Iannarino jednoznacznie wskazuje, jaki sposób myślenia i jakie zestawy umiejętności są potrzebne, żeby stać się bezcennym dla swoich klientów i osiągnąć więcej, niżeli wydawało się możliwe.
Jill Konrath, autorka książek Agile Selling i SNAP Selling
Anthony Iannarino jest sprzedawcą nad sprzedawcami – ekspertem, który wie, co trzeba zrobić, by odnieść sukces w tej dziedzinie, ponieważ ma doświadczenie praktyczne: sam obdzwaniał kupujących, budował relacje z nimi i zamykał transakcje. Ta książka jest niesamowicie przydatnym źródłem wiedzy dla każdego, kto żyje ze sprzedawania.
Michael Port, autor książki Steal the Show
Anthony zna się na sprzedaży, sprzedawcach i kierowaniu sprzedażą i jest wystarczająco odważny, żeby powiedzieć ci to, co musisz wiedzieć — a nie rzeczy, które chciałbyś usłyszeć. To jedna z niewielu osób na naszej planecie, z której rad w tej dziedzinie korzystam.
Mike Weinberg, prezes firmy New Sales Coach i autor książki Sales Management Simplified
***
ANTHONY IANNARINO jest znanym na całym świecie mówcą, autorem książek i liderem sprzedaży. Jego uznany blog przyciąga przeciętnie 65 tysięcy czytelników miesięcznie. Iannarino jest szefem wydajnego zespołu sprzedawców, wygłasza prelekcje w organizacjach sprzedażowych w całym kraju i wykłada w Capital School of Management and Leadership, będącej częścią Capital University. Mieszka z rodziną w Westerville w stanie Ohio.

Tytuł oryginału: The Only Sales Guide You'll Ever Need
ISBN: 9788380873803
Kod paskowy: 9788380873803
Autorzy: Iannarino Anthony
Tłumaczenie: Lipa Michał
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
ilość stron: 270
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x22.0cm
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.445
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.