Menu

Kochaj i stawiaj granice - MacPherson Erin, Schuknecht Ellen (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374828680 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Ellen Schuknecht|Erin MacPherson 
  • Wydawnictwo eSPe 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Nie wiesz, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi rodzicielskimi wyzwaniami? Wprowadź w życie ten prosty program wychowawczy, optymalny dla dzieci w każdym wieku – jednocześnie dla przedszkolaka, jak i nastolatka!

Wszyscy rodzice zmagający się z kolejnymi falami buntu swojego dziecka, poirytowani jego niewdzięcznością i zatroskani o wybory życiowe swoich latorośli, poszukują sprawdzonego i solidnego przewodnika po skomplikowanym świecie rodzicielstwa. Z myślą o matkach i ojcach potrzebujących skrupulatnych i efektywnych wskazówek, jak wprowadzić w wychowanie dyscyplinę, nie rezygnując z wyrozumiałości i czułości, Erin MacPherson i Ellen Schuknecht przygotowały ten wyjątkowo funkcjonalny poradnik. Korzystając z ich sprawdzonych metod, nauczysz się mądrze stawiać dzieciom granice i wypełnisz wasze rodzinne życie spokojem oraz harmonią.

Zamień ciągłe awantury w konstruktywne rozmowy i krok po kroku naucz swoje dziecko m.in.:
radzenia sobie z trudnymi emocjami i opanowywania gniewu;
prawdziwej wdzięczności wobec Boga i ludzi;
nawiązywania dobrych i rozwijających relacji z rówieśnikami;
odpowiedniego reagowania na zagrożenia czyhające we współczesnym świecie;
szacunku dla seksualności.

Twórczo połącz miłość i dyscyplinę, aby przekonać swego młodego buntownika, że warto zaufać Twojej rodzicielskiej mądrości i dbałości!

Erin MacPherson – autorka serii modnych poradników chrześcijańskich na temat macierzyństwa i małżeństwa, a także artykułów w prasie; częsty gość audycji radiowych i spotkań z rodzicami. Wraz z mężem wychowują troje dzieci.
Ellen Schuknecht – pedagog i terapeutka z 40-letnim stażem, autorka bestsellerowych poradników dla rodziców, prywatnie mama trojga dzieci i babcia jedenaściorga wnucząt.

Podtytuł: Jak zintegrować dyscyplinę i miłość w wychowaniu
ISBN: 9788374828680
Kod paskowy: 9788374828680
Autorzy: MacPherson Erin, Schuknecht Ellen
Tłumaczenie: Wierzbowska Lucyna
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30464
liczba stron: 240
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11
Format: 14.0x20.0cm
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.262
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.