Menu

Mecz wygrywa się w szatni - Jon Gordon (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380871298 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gordon Jon|Smith Mike 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Mecz wygrywa się w szatni! to zapis bezcennych doświadczeń Mike’a Smitha – trenera drużyny NFL Atlanta Falcons i Jona Gordona – wybitnego konsultanta wielu uczelnianych i profesjonalnych drużyn sportowych, przedstawiający siedem fundamentalnych zasad, dzięki którym liderzy każdej instytucji, marki, jednostki oświatowej czy drużyny sportowej mogą zdopingować swój zespół. Ich błędy i niepowodzenia, tak jak i zwycięstwa, stanowią bezcenne lekcje, z których możemy czerpać, aby wzbogacać własne organizacje.
Krok po kroku autorzy wprowadzają nas w tajniki budowania prawidłowo prosperującej organizacji, proponując jasną strategię działania oraz poręczne narzędzia, dzięki którym zwierzchnicy mogą stworzyć doskonałą kulturę organizacyjną, inspirować swoją postawą, wzmacniać relacje, upraszczać pracę zespołową, osiągać imponujące wyniki, a także unikać błędów, które nazbyt niejednokrotnie paraliżują organizacje i niweczą działania ich liderów.
Bez względu na charakter grupy – czy jest to drużyna sportowa, kierownictwo najwyższego szczebla, jednostka wojskowa, grono pedagogiczne, czy szpitalny oddział ratunkowy – skuteczni liderzy to ci, którzy szkolą, motywują, służą radą i wspierają rozwój członków swego zespołu. Dzięki takiej postawie umacnia się nie tylko zespół,na dodatek sam lider, jego relacje zawodowe i cała organizacja.
Mecz wygrywa się w szatni! to książka, która nie tylko oferuje nieoceniony wgląd za kulisy jednej z najbardziej stresujących i obciążonych największą presją funkcji kierowniczych na świecie,także podpowiada, jak każdy lider może użyć opisane w niej doświadczenia, żeby doprowadzić swój własny zespół do zwycięstwa.
*****
JON GORDON jest autorem bestsellerów biznesowych i mówcą motywacyjnym, którego wystąpienia inspirują publiczność na całym świecie. Propagowane poprzez niego zasady pozostały przetestowane poprzez liczne producenta wyznaczone w rankingu Fortune 500, szkoły, szpitale, drużyny sportowe i organiza-cje non profit. Z autorem można się skontaktować poprzez stronę JonGordon.com lub konto Twitter @JonGordon11.
MIKE SMITH był w latach 2008–2014 głównym szkoleniowcem drużyny NFL Atlanta Falcons. W swoim pierwszym sezonie z Sokołami otrzymał nagrodę dla najlepszego trenera Ligi (NFL Coach of the Year Award), przyznawaną rokrocznie przez agencję Associated Press. Portal Sporting News aż trzykrotnie przyznał mu tytuł Trenera Roku NFL (w 2008, 2010 i 2012 roku).

ISBN: 9788380871298
Kod paskowy: 9788380871298
Kod wydawcy: 30294
liczba stron: 192
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Języki: polski

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.