Menu

Mit charyzmy - fox cabane olivia (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381881593 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Olivia Fox Cabane 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 292 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Czy charyzmy można się nauczyć? w trakcie badań naukowcy dowiedli, że można podnieść albo ograniczyć poziom charyzmy u danej osoby z taką łatwością, jak gdyby poruszało się pokrętłem. W książce tej charyzma, spowita dotąd aurą mistycyzmu, została po raz pierwszy naukowo rozebrana na czynniki pierwsze.

Autorka, polegając na odkryciach z przeróżnych dziedzin nauki oraz czerpiąc interesujące przykłady z życia, przedstawia mechanizmy tego zjawiska i krok po kroku tłumaczy, jak stać się osobą charyzmatyczną, wpływową i porywającą za sobą innych ludzi równocześnie w pracy, w biznesie, jak i w życiu osobistym.

Charyzma nie jest darem, tylko narzędziem. W tej książce Cabane nam go dostarcza. - Seth Godin, autor m.in. Książki „Fioletowa krowa: zmień się i bądź rozpoznawalny" Cabane wyświadczyła nam wszystkim wielką przysługę.

Wykorzystała solidną bazę naukową i żywą narrację do pouczającego opisu roli charyzmy w przywództwie – zjawiska, które nadal słabo rozumiemy. - Robert B. Cialdini, autor bestsellerowego „Wywierania wpływu na ludzi" Jeśli jesteś zainteresowany powiększeniem swej zdolności do przejawiania charyzmy we wszystkim, co robisz w życiu, ta książka zapewni ci konieczne umiejętności.

- „Psychology Today"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.