Menu

Obóz treningowy (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876002 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gordon Jon 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 150 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów? Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt? Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy, kościoła, szkoły, rodziny) i odkryj co to znaczy być najkorzystniejszym.

Nie musisz nigdzie jechać, wystarczy, że przeczytasz tą inspirującą książkę, napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii. Jon Gordon w swojej karierze współpracował z najkorzystniejszymi drużynami sportowymi, międzynarodowymi organizacjami, a także ludźmi sukcesu związanymi z zróżnicowanymi dziedzinami życia.

Zaobserwował, że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne atrybuty wspólne, których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej, aniżeli cała reszta. Są to minimalne różnice, które dają znaczne rezultaty.

W czasie lektury Obozu Treningowego poznasz formułę, którą Gordon stworzył na podstawie swych obserwacji. Jest ona prosta, skuteczna i łatwa do zapamiętania. Jest to jednak proces, który wymaga cierpliwości, inicjatywy, skupienia i dużo pozytywnej energii.

Wpadnij na obóz treningowy Jona Gordona i odkryj w sobie pokłady energii, aby stać się najlepszym, bez względu na dziedzinę życia, którą chcesz udoskonalić. Obóz treningowy pomoże wam: - przezwyciężyć strach, - wzmocnić siłę woli, - skoncentrować się, na prostychnad wyraz ważnych aspektach życia zespołu, które mogą pokaźnie podwyższyć wasze wyniki, - dowiedzieć się, czego naprawdę chcecie, - pragnąć więcej i otrzymywać więcej, - Pozostawić po sobie trwałe dziedzictwo, Nie macie nic do stracenia!

Do zyskania cały świat. O AUTORZE Jon Gordon jest szanowanym autorytetem w dziedzinie motywowania. Pomaga menedżerom, specjalistom i zespołom w firmach, w szkołach, a nawet w organizacjach kościelnych wykrzesywać z życia więcej pozytywnej energii.

Jest współtwórcą „Programu pozytywnej energii" (PEP: Positive Energy Program), inicjatywy na rzecz edukacji i poprawy zdrowia dzieci. Jon Gordon zaraża pozytywną energią miliony ludzi na całym świecie, występując w telewizji i udzielając licznych wywiadów dla prasy.

Wystąpił pomiędzy innymi w znanych programach: American Morning na kanale CNN i w Today na NBC. Wywiady z nim ukazywały się na łamach czasopism „Men’s Health", „Forbes", a także „Positive Thinking".

Jest autorem książek: Autobus Energii: Zatankuj swój bak paliwem radości, Przepis: Jak tchnąć energię w zespół, a także organizację, The 10-Minute Energy Solution i Energy Addict: 101 Physical, Mental, and Spiritual Ways to Energize Your Life.

Jon Gordon ukończył Uniwersytet Cornella oraz Uniwersytet Emory. OPINIE Książka Obóz treningowy to zwycięzca, jej lektura zainspirowała mnie, bym pracował ciężej, przewodził lepiej i pozostawił po sobie dziedzictwo.

Po raz kolejny Jon przesyła nam wiadomość, która będzie miała znaczący wpływ na tych, którzy ją przeczytają" Todd Gothberg, Wicedyrektor Volvo Construction Equipment Opowieść dla każdego, kto chce być najkorzystniejszy i kto chce wydobywać to, co najkorzystniejsze, z innych Obóz treningowy Jona Gordona to poruszająca historia człowieka, który na drodze do sukcesu musi zmierzyć się ze swoimi lękami.

Poznaje przy tym wielką prawdę o tym, kto tak naprawdę sprawuje nad wszystkim kontrolę. Zacznij wierzyć. Przeczytaj Obóz treningowy. Ken Blanchard, współautor Jednominutowego menedżera i Lead Like Jesus doskonała lektura.

Zgadzam się z Jonem, iż do perfekcji trzeba dążyć nie tylko na boisku,na dodatek w życiu. Uważam, że książkę tę powinien przeczytać każdy trener, zawodnik, człowiek, przedsiębiorca czy zespół, który chce być najlepszy w swojej dziedzinie.

Mike Smith, główny trener Atlanta Falcons poprzez całe życie przyglądałam się najkorzystniejszym i przekonałam się, iż wybitne jednostki potrzebują wybitnych trenerów. Obóz treningowy opowiada nie tylko o uczniu, ale też o mentorze.

Jon opisał fascynującą historię dwóch ludzi, którzy wspólnie podjęli życiową podróż, dążyli do doskonałości i pozostawili innym przykład do naśladowania. W trakcie lektury zorientowałam się, iż kibicuję głównym bohaterom z linii bocznej.

Dzięki, Jon, za ważne nauki płynące z tej książki. Kimberly K. Rath, prezes Talent Plus Obóz treningowy to rewelacyjna lektura dla każdego lidera, bez względu na wiek – trenerów, nauczycieli, pastorów i prezesów.

To inspiracja, aby stać się inspiracją dla innych i na co dzień dążyć do doskonałości. Brad Lomenick, wiceprezes i dyrektor wykonawczy Catalyst, organizacji zrzeszającej liderów nowej generacji Jon Gordon stworzył przejmującą i przekonującą historię, która pomaga wydobyć z siebie i z innych to, co najlepsze.

To książka, która odmienia życie. Jeffrey Zaslow, współautor Ostatniego wykładu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.