Menu

Odważni wygrywają - middleton ant, maclachlan colin, ollerton matthew, fox jason (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381293921 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Życie, przeżycie i zwyciężanie

Brytyjskie siły specjalne SAS to elitarna jednostka o nieporównanej reputacji, zrzeszająca żołnierzy wszechstronnych – wyszkolonych do walki, wykonujących ryzykowne zadania pod presją, lecz też powstrzymujących konflikty przy pomocy sprytu i dyplomacji. Najkorzystniejszych z najkorzystniejszych.

Książka została napisana, przez czterech byłych żołnierzy brytyjskiej, wytwornej jednostki specjalnej SAS. Snajpera, uczestnika morskich operacji antyterrorystycznych, eksperta od tworzyw wybuchowych, uczestnika misji na Bałkanach i Afganistanie.

Poradnik ten stanowi lekcję życia i przywództwa prosto od specjalistów zahartowanych w najistotniej wymagających środowiskach. Niemało technik ich działania z powodzeniem można jednak przenieść do codzienności, dlatego książka opisuje przeważnie sytuacje, z którymi styka się każdy z nas, i oferuje przemyślane rozwiązania zainspirowane szkoleniami i doświadczeniami bitewnymi SAS.

  • Jak sprawnie negocjować i odpowiadać na pytania pod presją?
  • W jaki sposób zarządzać zespołem?
  • Jak pokonać strach przed porażką?

Jest to przewodnik na temat przywództwa i rozwoju osobistego. Autorzy pokazują, co zrobić, by osiągać sukcesy na każdej płaszczyźnie: w rodzinie, w biznesie i na froncie.

Co mówią o książce inni:

Swoją determinacją, inspirują mnie od lat trzy grupy. Pierwsza to zawodowi sportowcy, którzy potrafią podporządkować cztery lata życia, by zdobyć olimpijski medal. Drugą są astronauci, którzy potrafią cierpliwie znosić niewygody, choćby miesiącami. A trzecią są właśnie zawodowi wojskowi – tacy, jak autorzy tej książki. Ich pasja, determinacja, skrupulatność i obfity ogląd sytuacji są dla mnie drogowskazami w skuteczności biznesowej. A niniejsza książka to narzędzie, które będzie mi towarzyszyć w podejmowaniu decyzji. Gorąco polecam.

- Jakub B. Bączek, trener mentalny olimpijczyków


trafne przygotowanie i trening umiejętności pozwalają działać wydajnie choćby w arcytrudnych warunkach. Jak zachować spokój i radzić sobie w sytuacjach niełatwych, stresowych i kryzysowych, w których ceną jest życie i przetrwanie? Każdy z nas ma swoje wyzwania w sferze prywatnej i zawodowej, dlatego polecam lekturę tej książki, ponieważ pomoże spojrzeć na nie z zupełnie innej i nowej perspektywy.

- Piotr Śliwiński, coach, konsultant biznesu, twórca bloga "Manager z Głową"


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.