Menu

Pocałuj tę żabę. 12 metod zamiany problemów w sukcesy w pracy i w życiu prywatnym - Brian Tracy (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788380872493 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Christina Tracy Stein|Tracy Brian 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2017 
Opis

Żaby w naszym zyciu...Pocałuj tę żabę to książka dla wszystkich. Nawiązując tytułem do swojego międzynarodowego bestselleru Zjedz tę żabę, w którym żaba personifikowała wszystkiego rodzaju skłonności do zwlekania, Brian Tracy wraz z córką Christiną Tracy-Stein, wziętą psychoterapeutką z Kalifornii, piszą o żabach naszego życia.

Tym razem chodzi jednak o inny wariant żab, o te mianowicie, które tkwią w nas i które trzeba pousuwać, jeśli chcemy, żeby nasze życie miało sens, było udanei szczęśliwe.Punktem wyjścia jest znana bajka o Księciu zamienionym w Żabę przez złośliwą czarownicę i o Księżniczce, która całując Żabę, przywraca Księcia do jego pierwotnej postaci.

Żaba uosabia tu wszelkie negatywne myśli, emocje i postawy, które utrudniają nam albo zupełnie uniemożliwiają osiągnięcie szczęścia, spokoju oraz sukcesów w pracy i w życiu prywatnym. Tak jak Księżniczka musiała wyzwolić w sobie dużo odwagi, by zdobyć się na pocałowanie brzydkiej, oślizgłej Żaby, tak i my musimy zdobyć się na wysiłek wykorzystania stosownych strategii, żeby raz na zawsze wyzbyć się negatywnych myśli i emocji.Autorzy analizują przyczyny negatywnych cech, myśli, emocji i kontaktów, które są zmorą wielu ludzi i które utrudniają nam osiągnięcie tego, co każdy z nas mógłby osiągnąć.

Poszczególne rozdziały pomagają w odkryciu przyczyn tych kłopotów i podają potężne rozwiązania. Brian Tracy jest oparte na doświadczeniu zdobytym w czasie swoich spotkań z milionami słuchaczy i odbytych seminariach, a jego córka – na tysiącach godzin zajęć terapeutycznych.

Razem tworzą doskonały duet. Krok po kroku prowadzą Czytelnika przez obszary zakłóceń w relacjach z innymi ludźmi, proponując szereg prostych ćwiczeń, które można od razu wprowadzić w życie i które warto użyć, aby raz na zawsze zostawić za sobą żaby naszego życia i osiągnąć szczęście i równowagę duchową.Naturalny stan każdego zdrowego człowieka charakteryzuje się uczuciem szczęścia, spokoju, radości i pozytywnego napięcia, wynikającego z faktu, że się żyje.

W tym naturalnym stanie budzisz się każdego dnia gotowy do działania. Myślisz pozytywnie zarówno o sobie, jak i o ludziach z twojego otoczenia. Cieszysz się ze swojej pracy i daje ci ona mnóstwo satysfakcji; czujesz, że dzięki niej robisz w życiu coś pozytywnego.

Warto – i to może być twoim stanowczym celem – tak zorganizować życie, żeby odczuwać ten stan jak zwykle. - fragment książki Brian Tracy jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich prelegentów, od 30 lat prowadzi odczyty na całym świecie.

W jego 5000 seminariów uczestniczyło ponad 5 milionów słuchaczy w 58 krajach. Ten charyzmatyczny mówca zajmuje się motywem zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach, organizacji czasu, doskonalenia technik sprzedażyi planowania strategicznego.Brian Tracy jest także autorem ponad pięćdziesięciu książek.

Jedną z najpopularniejszych jest ZJEDZ TĘ ŻABĘ, prawdziwe vademecum podnoszenia sprawności

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.