Menu

Powershift. przeobraź dowolną sytuację... (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328374775 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Daniel Paisner|John Daymond 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 328 
  • Rok wydania 2021 
Opis

"Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel nie ma znaczenia, czy chodzi o rozwijanie biznesu albo zastosowanie swojego doświadczenia i znajomości, aby zapewnić sobie ważny awans, czy o przekonanie krnąbrnego dziecka, by wreszcie poszło spać.

Każda z tych sytuacji może zakończyć się niepowodzeniem. Zwykle wynika ono z akceptacji tego, co akurat się przydarza. Zamiast zastosować potencjał zdarzeń, ludzie szukają wymówek: gdzieś utknęli, ktoś ich wykorzystał albo zostali pominięci.

Tymczasem wrodzoną cechą naszego gatunku, która niegdyś umożliwiła nam przetrwanie, jest zdolność do osiągania celu. W książce opisano koncepcję powershiftu - mechanizmu przenoszenia mocy prowadzącego do nieuchronnego sukcesu.

Dowiesz się, jak użyć tę niezwykłą metodę, by poradzić sobie z każdym wyzwaniem i przejąć panowanie nad swym życiem. Przekonasz się, że dzięki umiejętności przenoszenia siły - z innych ludzi na siebie, z siebie na innych, z jednej dziedziny na drugą - można sprawnie doprowadzić do transformacji.

Z kolei te przemiany mogą napędzać rozwój osobisty i zawodowy, pozwolić na rozwinięcie własnego biznesu czy też pomóc w osiągnięciu celu, który bez tego na za każdym razem pozostałby w sferze marzeń! Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać: swój wpływ: zaczniesz robić wrażenie i udoskonalać swoją reputację umiejętności negocjacyjne: wykształcisz technikę odnoszenia obustronnych zwycięstw relacje międzyludzkie: zadbasz o więzi, rozwiniesz je i utrwalisz Nie ma żadnych ograniczeń.

Istnieją tylko okresy stagnacji Bruce Lee O autorach John Daymond, który teraz uważany jest za jednego z najlepszych przedsiębiorców w USA, zaczynał od sprzedawania t-shirtów z bagażnika swego samochodu, a dzięki swojemu hustlerskiemu podejściu do biznesu oraz wykorzystaniu przewagi, jaką jest siła upadku, o której pisze, stworzył biznesową potęgę.

Jego marka ciuchów FUBU znana jest na całym świcie, a w mnóstwo innych projektów inwestuje jako jeden z jurorów najszczególniej znanego programu biznesowego w USA o nazwie Shark Tank. Daymond John przeszedł długą drogę od przekształcenia początkowych 40 dolarów swojego budżetu w FUBU w wartą dzisiaj 6 miliardów markę, która stała się jednym z głównych graczy na rynku mody.

Pomimo swych sukcesów nie osiadł na laurach i nadal pokazuje wszystkim, iż jest przedsiębiorcą w każdym znaczeniu tego słowa. Oprócz bycia pionierem w branży mody i jednym z jurorów w telewizyjnym programie biznesowym Shark Tank jest równieża autorem bestsellerów New York Timesa i bardzo rozchwytywanym mówcą motywacyjnym.

Prezydent Barack Obama mianował go Prezydenckim Ambasadorem Przedsiębiorczości na Świecie. Daymond jest autorem trzech bestsellerowych książek, w tym,,Display of power, The brand within" oraz,,Siły przedsiębiorczości, siły upadku".

Jako światowej sławy guru marketingu i brandingu, Daymond jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Marketer Roku Brandweek, Przedsiębiorca Roku NAACP, Advertising Age Marketer Roku Ernst & Young.

Daniel Paisner jest amerykańskim autorem i współautorem ponad sześćdziesięciu książek. Kilkanaście z nich stało się bestsellerami. Pisząc, współpracował z wieloma znanymi osobami, również ze świata szerokiego sportu i biznesu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.