Menu

Punkt przełomowy. O małych przyczynach wielkich zmian (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788324055807 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Malcolm Gladwell 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2019 
Opis

Punkt przełomowy to magiczny moment, w którym idee, zachowania i produkty wychodzą poza wąskie grono kilku osób i zamieniają się w modę. Jakim cudem zapomniany model butów sprzed lat nagle stał się obiektem pożądania hipsterów na całym świecie$775 Czy wyraz twarzy prowadzącego wieczorne wiadomości może mieć wpływ na wynik wyborów$776 Dlaczego numery telefonów nie powinny mieć więcej niż 7 cyfr i dlaczego nie możesz mieć więcej niż 150 znajomych$777 Malcolm Gladwell prezentuje narodziny i proces życia trendu, który jest niczym wirus - zamienia pojedyncze zachorowania w epidemię.

Jego rozprzestrzenianie się zależy od momentu zwrotnego - punktu przełomowego, który niejednokrotnie dokonuje się na poziomie rzeczy pozornie nieważnych albo choćby niedostrzegalnych. Dzięki Gladwellowi nauczymy się go zauważać i zrozumiemy, skąd biorą się gusty, trendy i mody.

Punkt przełomowy to klasyczna książka, która zmieni twój sposób myślenia - jednocześnie o sprzedawaniu produktów, jak i rozprzestrzenianiu się nowych idei. Malcolm Gladwell - autor pięciu bestsellerów z listy,,New York Timesa", które sprzedały się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie.,,Time" umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych osób,,,Foreign Policy" zaliczył do grona 100 najważniejszych intelektualistów świata.

Znalazł się na liście Thinkers50 - najważniejszych myślicieli zajmujących się tematyką zarządzania. Tropiciel prawd o świecie i społeczeństwie, które odkrywa pośród zaskakujących informacji. Jego efektowne i porywające książki odsłaniają ukryte mechanizmy funkcjonowania świata i nas samych.

Znak Literanova poleca świeże wydanie trzech bezprecedensowych książek Malcolma Gladwella: Punkt rewolucyjny, Błysk! i Poza schematem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.