Menu

Reguła 10X (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377019757 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Grant Cardone 
  • Wydawnictwo Złote myśli 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Czym jest Reguła 10X?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czym skrupulatnie jest Reguła 10X i jak mogłaby Ci pomóc?

Reguła 10X jest Świętym Graalem dla tych, którzy pragną sukcesu.


Mówiąc poważnie: jeśli istnieje jakiś kres wszystkich poszukiwań — oto właśnie on! Reguła 10X ustanawia właściwy poziom działań i myślenia, które gwarantują sukces, a także to, iż utrzymasz taki poziom zaangażowania zarówno w życiu, jak i w karierze.


Reguła 10X wręcz zniweluje wszelkie lęki, powiększy poziom odwagi i wiary w siebie, zlikwiduje odkładanie na później i niepewność, da Ci poczucie celu, który nada rozpęd Twojemu życiu, marzeniom i planom.

Reguła 10X jest stosowana poprzez wszelkich czołowych ludzi sukcesu we wszystkich obszarach życia, które dzięki czemu naprawdę rozkwitają.

Niezależnie od tego, jak definiujesz sukces, ta książka pokaże Ci, jak zapewnić sobie jego osiągnięcie, mając dowolne marzenie i działając w dowolnej sytuacji gospodarczej. Pierwsza rzecz, która musi się wydarzyć, to przestawienie swojego myślenia i działań na poziom 10X. Powiem Ci, w jaki sposób takie podejście usprawnia życie, daje więcej radości i w efekcie więcej czasu. Kawał życia poświęciłem na studiowanie sukcesu i wierzę, iż reguła 10X jest tym jednym elementem, który wszyscy ludzie sukcesu znają i którego używają,stwarzać wymarzone życie.

Dzięki Regule 10X nauczysz się,

jak prawidłowo definiować cele, właściwie oszacować konieczny wysiłek, mieć adekwatne podejście i mentalne nastawienie do projektów, a następnie jak mocno określić liczbę niezbędnych działań.

  • Zrozumiesz, dlaczego sukces można niemal zagwarantować, kiedy operujesz w ramach parametrów reguły 10X, i zobaczysz jedyny powód, dla którego większość ludzi nigdy nie osiąga sukcesu. Odkryjesz popełniane poprzez ludzi jeszcze na etapie wyznaczania celów błędy, które niszczą szanse na ich realizację.
  • Nauczysz siędobrze określać dokładną ilość wysiłku potrzebnego do osiągnięcia każdego celu dowolnego kalibru. Na koniec pokażę Ci, jak uczynić z tego wszelkiego nawyk i dyscyplinę, której będziesz przestrzegał, by działać na poziomie 10X. Zaufaj mi: kiedy już zaczniesz tak nowoczesnać, sukces nie tylko będzie murowany, lecz będzie sam siebie napędzał, stwarzając więcej okazji do triumfowania w sposób wręcz nie do zatrzymania.
Reguła 10X zapewni Ci sukces niezależnie od Twojego talentu, wykształcenia, sytuacji finansowej, zdolności organizacyjnych, zarządzania czasem, branży, w której działasz, czy szczęścia. Korzystaj z tej książki tak, jakby Twoje życie i marzenia zależały od niej, a nauczysz się działać na nowych i wyższych poziomach aniżeli kiedykolwiek uważałeś za możliwe!

Co mówią o książce inni:


Szczerze - najkorzystniejsza książka z tej tematyki, jaką czytałem w tym roku. Naładowała, dała pomysły, pozwoliła poczuć sukces i myślenie na dużą skalę. Stosowna długość, bez nachalnej sprzedaży swych usług.

- opinia z lubimyczytac.pl


Książka pokazuję prawdę o życiu rutynowym. Motywuje do działania.

- opinia z lubimyczytac.pl


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.