Menu

Skazany na sukces. kariera w data science (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328372931 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Emily Robinson 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Nauka o informacji, zwana danologią, zyskuje na znaczeniu. Informacje dla gospodarki są tym, czym dotąd były węgiel, stal i ropa naftowa. Umiejętność korzystania z wiedzy zawartej w informacji decyduje o wydajności prowadzenia działalności gospodarczej i determinuje rozwój nowych modeli, rozwiązań i relacji gospodarczych.

Już dzisiaj specjaliści danolodzy są rozchwytywani na rynku pracy. By jednak w pełni i do końca użyć pojawiające się możliwości, trzeba wiedzieć, w jaki sposób podejść do nieprzystępnego zagadnienia, jakim jest budowanie ścieżki kariery i podążanie nią w odpowiednim dla siebie tempie.To ergonomiczny przewodnik, dzięki któremu łatwiej zdobędziesz pierwszą pracę związaną z badaniem informacji, szybciej staniesz się uwielbianym specjalistą i w miarę rozwoju zawodowego będziesz coraz trafniej wychwytywać pojawiające się możliwości awansu i zmiany pracy na ciekawiejszą.

Dowiesz się, jak zdobyć podstawowe umiejętności i jak faktycznie wyglądają solidne stanowiska pracy. Opisano tu na dodatek, jak pomyślnie przejść przez cykl rekrutacji i zaaklimatyzować się w nowych warunkach.

Nie zabrakło cennych wskazówek dotyczących awansowania na stanowiska kierownicze. Jako danolog momentalnie się przekonasz, że zawarta tutaj wiedza nietechniczna jest szczególnie niezbędna do osiągnięcia sukcesu na polu badania informacji.Dzięki tej książce dowiesz się, jak:tworzyć perfekcyjne portfolio projektów z zakresu badania danychwyszukiwać, oceniać i negocjować ofertyz klasą zmieniać miejsca pracywybierać i skutecznie realizować scenariusze karieryporadzili sobie inni wybitni analitycy informacji!Danologia: nauka, pasja i sposób na życie!Dr Jacqueline Nolis jest głównym analitykiem informacji w Brightloom.

Od lat zajmuje się doradzaniem największym firmom w zakresie korzystania z danych. Często występuje na prestiżowych konferencjach.Emily Robinson jest starszym badaczem danych w Warby Parker, wcześniej pracowała w DataCamp, a także w Etsy.

Regularnie prowadzi wykłady związane z nauką o informacji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.