Menu

Trening w rytmie slow - Katarzyna Grządka (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328337183 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Katarzyna Grządka 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Znajdź równowagę w podejściu do ruchu i lepiej dbaj o swoje ciało... I ducha!

Slow niekoniecznie oznacza powolne tempo. To może być także Twój jednostkowy rytm. Mnóstwo z nas żyje poza swoim tempem, dlatego nieraz dostajemy zadyszki, wypalamy się, robimy to, czego wcale nie chcemy, i chorujemy równocześnie fizycznie, jak i psychicznie. To, co miało nam służyć, być dla nas dobre i zdrowe, działa jak miecz obosieczny, który nas rani. Nie każda z nas musi trenować tak, jak namawiają do tego media społecznościowe i billboardy. Każda z nas jest inna, ma inne ciało i to jest naszą siłą.

Ta książka nie jest skierowana do osób o wysokiej motywacji, które nie posiadają problemu z wstawaniem co rano na trening, przebiegnięciem maratonu, regularnością ćwiczeń i odnajdywaniem w tym radości. To książka dla osób czujących, iż są w pozycji, z której trudno im zacząć, albo uznających, że sprawy wymknęły się im spod kontroli, i niepotrafiących znaleźć równowagi w obszarze aktywności. To jeszcze książka dla tych z Was, które czują się przytłoczone wszechobecnym przymusem bycia fit. Nie daj sobie wmówić, że powinnaś zrobić to czy tamto, żeby być szczęśliwą, spełnioną i przede wszystkim zdrową kobietą!

Celem książki jest, abyś dzięki niej lepiej poznała swoje zapotrzebowania i wprowadziła w swoje życie zdrowe zmiany i aby pozostały one trwałe. Abyś to Ty była dla siebie samej priorytetem i byś potrafiła zadbać o siebie w optymalny sposób. Nic nie musisz, jednak możesz zmienić dużo, jeśli tylko chcesz, w sposób zgodny z Twoimi wartościami i z tym, kim jesteś, w Twoim własnym tempie, w rytmie slow.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.