Menu

Ukryta siła (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788375792706 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Rich Roll 
  • Wydawnictwo Galaktyka 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2013 
Opis
Chcieć to móc!

Osiem poziomów schodów do pokonania Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swych czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi produktywnie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był również przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji poprzez rówieśników.

Zawał serca Tak można żeby zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę.

Pójść inną drogą...


Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej i konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) wytwornych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze pokaźniejszych pokładów własnej ukrytej siły. Wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.