Menu

Unthink. Obudź w sobie kreatywnego geniusza (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324695416 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Erik Wahl 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2015 

Opis

niejednokrotnie wierzymy, że kreatywność jest zarezerwowana dla wybrańców takich jak poeci, malarze czy pisarze. Prawda jest taka, że kreatywność jest w każdym z nas i ponowne jej odkrycie jest kluczem do uwolnienia naszego pełnego potencjału.

Artysta graffiti i lider myśli korporacyjnej, Erik Wahl w książce "Unthink" bada siłę kreatywności, by osiągnąć najwyższą wydajność.

"Unthink" zainspiruje każdego do uświadomienia sobie, iż jesteśmy w stanie osiągnąć o sporo więcej, niżeli zakładamy. Kreatywność nie jest w jednym szczególnym miejscu i nie jest w jednej szczególnej osobie. Kreatywność jest wszędzie i w każdym, kto ma odwagę uwolnić swój twórczy geniusz.

Co inni mówią o "Unthink"?

UNTHINK Erika Wahla to kreatywny detoks na najwyższym poziomie. Daje kopniaka, który wyśle z powrotem do "umysłu początkującego", do dziecięcej odwagi, do miejsca zabawy, z którego pochodzą wszystkie nieprzeciętne prace. Erik Wahl jest siłą natury. UNTHINK jest jego nieugiętym, zabawnym etosem w butelce. Uwielbiam koncepcję, uwielbiam tytuł. Pięć gwiazdek!

- Steven Pressfield, bestsellerowy autor "The War of Art and Turning Pro"

UNTHINK wykatapuluje cię do przodu, żeby odblokować i uwolnić swój twórczy geniusz. Ta prowokująca do myślenia książka jest przedłużeniem elektryzującego performance'u Erika Wahla, który zainspiruje Cię do rozwoju Twoich marzeń i rzuci wyzwanie Twoim konwencjonalnym schematom myślenia, by osiągnąć doskonałość zarówno w biznesie, jak i w życiu.

- Ken Blanchard, współautor "The One Minute Manager"

Erik Wahl uczynił kreatywność studium życia. Na stronach UNTHINK wynajdziesz inspirację do własnej podróży twórczej. Co więcej, odkryjesz, że nie będziesz musiał daleko podróżować - odpowiedzi są dookoła ciebie.

- Daniel H. Pink, bestsellerowy autor książek "Whole New Mind, Drive" i "To Sell Is Human"

O autorze:

Erik Wahl to przedsiębiorca, który stał się katalizatorem do osiągania niezwykłych wyników dla wielu ludzi. Jest uznawany na całym świecie za prowokującego do myślenia artystę graffiti.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.