Menu

Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google - Scott Galloway (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380623859 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Scott Galloway 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron
  • Rok wydania 2018 

Opis

Bestseller "New York Timesa" Amazon, Apple, Facebook i Google to najmocniej wpływowe marki na świecie. Prawie każdy uważa, że wie, jak osiągnęły taką pozycję. Prawie każdy się myli. Scott Galloway zadaje fundamentalne pytania: jak spora czwórka infiltruje nasze życie, iż nie sposób jej pominąć ani zbojkotować? Dlaczego rynek i ludzie wybaczają jej grzechy, które pogrążyłyby inne marki? I czy ktokolwiek jest w stanie się jej przeciwstawić? Ujawnia skrzętnie skrywane strategie dużej czwórki i to, jak produktywnie manipuluje ona naszymi podstawowymi potrzebami emocjonalnymi.

przedstawia też, jak użyć wiedzę o niej we własnej drodze na szczyt, bo bez względu na to, czy chce się być dla pokaźnej czwórki konkurencją, partnerem w biznesie czy tylko żyć w zdominowanym przez nią świecie, trzeba ją zrozumieć.

Jedyna tego rodzaju książka. Nie tylko informacja i analiza, ale i niezła rozrywka. Już nigdy nie spojrzysz na te cztery marki w taki sam sposób. - Jonah Berger, autor Efektu wirusowego w biznesie. Scott Galloway jest szczery i prowokujący.

Jego książka wyzwala reakcję "uciekaj albo walcz" i zmusza do wyjątkowego myślenia. - Calvin McDonald, dyrektor naczelny Sephory. Spora czwórka jest lekturą obowiązkową i ma niezwykłą siłę rażenia, jak sam Scott Galloway, który przenikliwie, zabawnie i kąśliwie kojarzy fakty.

Tak jak w trakcie swych legendarnych wykładów MBA Galloway nie owija tu w bawełnę, nie szczędząc zasłużonej krytyki tytanom biznesu i niszczycielskim korporacjom. - Adam Alter, autor Siły podświadomości.

Profesor Scott Galloway z Uniwersytetu Nowojorskiego w bezpardonowy sposób ujawnia, jak Amazon, Apple, Facebook i Google budują swoje imperia. -"Publishers Weekly", Dziesięć najważniejszych biznesowych książek jesieni 2017.

Jeżeli jest gdzieś znawca firm z zakresu nowych technice bardziej bezpardonowy, bardziej opiniotwórczy i szybciej wypowiadający swoje poglądy niż Scott Galloway, to ja go jeszcze nie spotkałem. Albo jej?.

- Philip Elmer-De Witt, "Fortune" Scott Galloway jest wirtuozem przykuwania uwagi publiczności i robi to inteligentnie, rozważnie, czasem sarkastycznie, a nieraz zabawnie. - Joanne Tombrakos, "Huffington Post" Czyta: Wojciech Żołądkiewicz

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.