Menu

wystąpienia publiczne. 4-godzinna sesja coachinowa, która przygotuje cię do każdego wystąpienia (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788382310580 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Robert Kozak 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Jak przygotować wystąpienie, które trafi do serc i umysłów odbiorców oraz co ważne zostanie zrozumiane i zapamiętane? Jak sobie poradzić ze stresem? Na co zwrócić uwagę w trakcie przygotowywania? Jak mówić inspirująco, ale w swoim własnym jednostkowym stylu? O tym właśnie jest ta książka.

Robert Kozak wykorzystał w niej gromadzone przez dużo lat doświadczenie zdobyte w trakcie prowadzenia zajęć ze studentami i szkoleń dla prezenterów telewizyjnych, menadżerów i polityków. Pokazana w niniejszej książce i wykorzystywana poprzez niego autorska metoda budowania jednostkowego stylu wystąpień publicznych, autoprezentacji i wywierania wpływu znacząco różni się od innych.

Jej głównym elementem jest skupianie się tylko na pozytywnej informacji zwrotnej i wzmacnianie poczucia pewności siebie a pomijanie wszystkiego tego, co należałoby poprawić. Książka jest czterogodzinną sesją, w której główny jej bohater Tom Spencer, przy wsparciu swojego coacha Gandalfa, próbuje przygotować się do ważnego wystąpienia publicznego.

Jaki jest efekt? No cóż jak wiadomo porażki są często ulepszonymi lekcjami niż sukcesy. Oprócz wciągającej opowieści biznesowej wynajdziemy w niej liczne podsumowania, ćwiczenia i wskazówki jak rozwinąć nasze kompetencje mówcy i umiejętności prezentacji.

Napisałem ją na prośbę wielu uczestników moich szkoleń, którzy nie mogli uwierzyć jak momentalnie i prosto można przygotować i przeprowadzić inspirujące wystąpienie publiczne." - mówi autor Robert Kozak i dodaje „Jeżeli przejdziesz przez tę historię i konsekwentnie wykonasz wszystkie zawarte w niej ćwiczenia staniesz się porywającym mówcą." *** Jeżeli chcesz, Drogi Czytelniku, z tej lektury wyciągnąć dla siebie jak najwięcej powinieneś wraz z Tomem wykonywać ćwiczenia, które w ciągu tej czterogodzinnej sesji proponuje mu Gandalf.

Przystępując do tej lektury powinieneś mieć przygotowane konkretne wystąpienie i nagrywać jego kolejne wersje za każdym razem wtedy, gdy Sam nagrywa Toma. Zastosuj w każdej kolejnej wersji wszystkie zasady, o których przeczytałeś.

Gdy będziesz zastanawiał się jak ci poszło skupiaj się tylko na tym, co uważasz, że było korzystne i co chcesz wzmocnić. Rób to na podstawie własnego wyczucia – nagrania obejrzyj dopiero wtedy, gdy Tom ogląda swoje – nie odtwarzaj ich wcześniej.

Dzięki tej technologii nauczysz się jak wzmacniać poczucie pewności siebie i wiary w to, iż możesz być porywającym mówcą. Na końcu porównaj nagrania i zastanów się czego się nauczyłeś. A dziesięć autorskich zasad miej potem zawsze na podorędziu.

Powodzenia! - fragment *** Robert Kozak – coach, trener, konsultant, wykładowca akademicki. Założyciel i partner zarządzający w Business Development Consulting. Stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce.

Budował także radio TOK FM. Kierował redakcjami „Wiadomości" i „Teleexpressu". Współautor wydanej w 2010 roku Biblii dziennikarstwa. Jako coach i konsultant pracuje z globalnymi klientami BDC na świecie.

Zajmuje się budowaniem strategii, przywództwem, autoprezentacją, komunikacją i optymalizacją procesów. Był także headhunterem w jednej z firm executive search, tzw. Dużej Piątki, gdzie rekrutował członków zarządów do globalnych firm na poziomie Europy.

Pełnił rolę prezesa i był udziałowcem marki Brian Tracy International w Polsce. Wykłada na studiach podyplomowych SGH na kierunku „Zarządzanie sprzedażą". Wykładał w Collegium Civitas i na studiach podyplomowych w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi.

Chemik z wykształcenia - hobbystycznie uczy chemii w szkole.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.