Menu

Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380624030 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Daniel J. Siegel 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Przetrwaj codzienne rodzicielskie potyczki i pomóż swej rodzinie kwitnąć.
Daniel Siegel i Tina Payne Bryson stworzyli mistrzowski, przyjazny czytelnikom przewodnik, który ma pomóc dzieciom w kształceniu inteligencji emocjonalnej. Te ładne metody zmieniają codzienne interakcje w wartościowe, kształtujące umysł chwile. Każdy, kto kocha swoje dziecko i troszczy się o nie, powinien przeczytać tę książkę. - Daniel Goleman, autor „Inteligencji emocjonalnej"
Twój dwulatek wpada w histerię na środku sklepu, przedszkolak odmawia ubrania się, a piątoklasista dąsa się na ławce, zamiast grać na boisku. Czy dzieci spiskują, żeby życie ich rodziców było niekończącym się wyzwaniem? Nie – to wyłącznie ich rozwijające się umysły przejmują ster!
W tej nowatorskiej książce autorzy w przystępny sposób przekazują nową wiedzę dotyczącą rozwoju mózgu człowieka. U dzieci, szczególnie małych, prawa półkula, odpowiedzialna za emocje, dominuje nad lewą półkulą, zawiadującą logicznym myśleniem. Nic dziwnego, że dzieci mogą mieć problem z kontrolowaniem swych zachowań. Ta niezwykła książka dostarcza rodzicom wydajnego narzędzia w postaci 12 sprawdzonych strategii integracji umysłu, które pozostały uzupełnione wyjaśnieniami, przykładami, a także ilustracjami.

Tytuł oryginału: The Whole-Brain Child
ISBN: 9788380624030
Kod paskowy: 9788380624030
Autorzy: Siegel Daniel J.
Tłumaczenie: Radomski Norbert
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20265
Miejscowość: Poznań
liczba stron: 208
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 17.1x21.2
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.334
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.