Menu

Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji - Simon Sinek, David Mead, Peter Docker (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328343917 
  • Oprawa miękka 
  • Autor David Mead|Simon Sinek|Peter Docker 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Książka Zaczynaj od Dlaczego zachęciła miliony czytelników do przemyślenia wszelkiego, co robią - w życiu prywatnym, w karierze zawodowej i w prowadzeniu marki.

Znajdź swoje DLACZEGO początkuje się w miejscu, w którym skończyło się Zaczynaj od Dlaczego. Demonstruje, jak użyć w praktyce cenne spostrzeżenia Simona Sinka, tak aby poczuć obszerniejszą inspirację w pracy, a w dalszej kolejności zacząć inspirować ludzi dookoła siebie.

Wierzę, że spełnienie jest prawem, a nie przywilejem. Wszyscy zasługujemy na to, żeby budzić się pełni inspiracji, czuć się bezpieczni w pracy i wracać do domu z poczuciem, że przyczyniliśmy się do czegoś większego i ważnego. Kluczem do osiągnięcia takiego spełnienia jest pełne zrozumienie, DLACZEGO robimy to, co robimy.

Kiedy książka Zaczynaj od Dlaczego pojawiła się w księgarniach na całym świecie, niezliczone rzesze czytelników zaczęły mi zadawać to samo pytanie: "Jak mogę zastosować rady z Zaczynaj od Dlaczego w swej karierze, w swoim zespole, w firmie bądź w organizacji non profit?" Dlatego wspólnie z Peterem Dockerem i Davidem Meadem stworzyłem ten praktyczny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cykl zdefiniowania swojego DLACZEGO. Dzięki szczegółowym ćwiczeniom, ilustracjom i planom działania dla każdego etapu cyklu Znajdź swoje DLACZEGO pomoże Ci znaleźć odpowiedź na niemało ważnych pytań, takich jak:

Co, jeśli moje DLACZEGO brzmi dokładnie tak, jak DLACZEGO konkurencji?
Czy mogę posiadać więcej niż jedno DLACZEGO?
Co powinienem zrobić, jeśli to, co robię, jest niespójne z moim DLACZEGO?
Co mam zrobić, jeśli mój zespół nie potrafi zgodnie zdefiniować naszego DLACZEGO?
Bez względu na to, czy właśnie zacząłeś swoją pierwszą pracę, kierujesz zespołem, czy jesteś dyrektorem generalnym własnej producenta, ćwiczenia zawarte w tej książce pomogą Ci pokonać drogę do trwałego sukcesu i uczucia spełnienia, którymi będziesz się radować jednocześnie Ty, jak i Twoi współpracownicy. Dziękujemy, iż do nas dołączyłeś i pomagasz nam budować świat, w którym coraz więcej ludzi inicjuje od DLACZEGO.

Inspiruj innych!

Simon Sinek

ISBN: 9788328343917
Kod paskowy: 9788328343917
Autorzy: Simon Sinek, David Mead, Peter Docker
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20367
liczba stron: 224
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 14.0x21.0cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.29
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.