Menu

Beżowa drewniana huśtawka dziecięca 3w1 - Zelma

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Robiąc porządki na strychu znalazłam prawdziwy skarb. Skarb z mojego dzieciństwa. Wzruszyłam się, widząc starą, zakurzoną i dawno zapomnianą huśtawkę. Nagle przed oczami zobaczyłam malutką dziewczynkę, którą kiedyś byłam. Siedziałam uśmiechnięta na huśtawce, a mama delikatnie nią kołysała. Potrafiłam tak spędzić kilka godzin dziennie. To jedno z efektowniejszych wspomnień z tamtych lat... W końcu się ocknęłam i w głowie zaświtała mi jedna myśl: "Muszę nabyć taką huśtawkę mojej córce!" Po trzech dniach obie genialnie się bawiłyśmy ze wyśmienitą, welwetową huśtawką Zelma producenta Elior!

Gdy klasyka spotka się z postępowością

Wszyscy pamiętamy te wyjątkowe, pełne radości chwile spędzone na huśtawce. Czy to na placu zabaw, czy w domowym zaciszu, huśtawka za każdym razem była ulubioną zabawką każdego z nas. Z szacunku do przeszłości i sentymentu do wspomnień, stworzyliśmy fantastyczną huśtawkę Zelma. Jej urzekający design i niebanalna forma to połączenie tradycji i modernistycznego akcentu. Drewniana budowa i szczebelki przywodzą na myśl huśtawki z przeszłości, natomiast welwetowa tkanina jest tu symbolem progresywności i elegancji. Całość ukazuje się iście królewsko, olśniewając swoją aparycją. Żeby móc radować się jak najdłużej zabawami na huśtawce Zelma, jej modułowa kompozycja 3w1 zezwala na demontowanie poszczególnych elementów. Dzięki czemu będzie "rosła" razem z Twoim dzieckiem. Stanie się więc ukochaną zabawką Twojej pociechy już od 9 miesiąca życia aż do wieku przedszkolnego. Kolejną zaletą tej bajecznej huśtawki jest fakt, iż możesz zamontować ją nie tylko w domu, ale także na tarasie czy też w ogrodzie. Wyobraź sobie ten genialny czas spędzony z Twoim maluchem na świeżym powietrzu i słodką zabawę na huśtawce Zelma!

W pełni bezpieczna dla Twojego maleństwa

poręczna huśtawka Zelma nie tylko zadba o rozrywkę Twojej pociechy,w dodatku zapewni pełne bezpieczeństwo i komfort. Wszystko dzięki najwyższej jakości materiałom, użytych do jej produkcji. Bazę huśtawki stanowi trwałe drewno sosnowe, które wykazuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, dzięki twardości na poziomie 63 PMa w pomiarach metodą Janki. Ponad to, drewno to wykazuje atrybuty elektrostatyczne i reguluje poziom wilgotności powietrza. konkretne, nieprzemijalne drewno dopasujeliśmy z pr

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.