Menu

Drewniana huśtawka rosnąca dla dzieci w jednorożce - Maliva

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

niepokaźny domek na skarpie. Obok niego prowizoryczna huśtawka. Siadasz na niej, zaczynasz się huśtać i... Nagle przeszywa Cię zimny dreszcz a serce bije szybciej. Pod Tobą... Przepaść. Przed sobą zaś widzisz roztaczające się góry i obszerny wulkan. Czy to sen? Nie. Ta huśtawka istnieje naprawdę. Znajduje się w Ekwadorze i jest ekstremalną atrakcją dla poszukiwaczy solidnych wrażeń. Odważyłbyś się? A czy Twoje dziecko zna to rewelacyjne uczucie "latania"? Nie martw się, nie chcemy zafundować mu tak niebezpiecznej rozrywki. Przygotowaliśmy za to coś specjalnego. Komfortową, bezpieczną, całkowitą uroku dziecięcą huśtawkę Maliva marki Elior!

Huśtawka, która bawi i uczy

Wszyscy kochamy huśtawki. Bez względu na wiek, każdy z nas lubi się czasem pobujać i poczuć to zachwycające uczucie wolności. Co więcej, huśtanie się jest jednym z najprzyjemniejszych wspomnień dzieciństwa. Dlatego właśnie Twoje dziecko również musi posiadać swoją huśtawkę! Stworzyliśmy więc dla niego w pełni bezpieczną, ujmującą swym wyglądem huśtawkę Maliva. Jest najlepszym prezentem, który sprawi Twojemu Maluchowi ogromną radość. Satysfakcjonujące uczucie bujania się zapewni mu dużo chwil świetnej zabawy. Warto pamiętać też o tym, że huśtawka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Kształtuje orientację przestrzenną, zmysł równowagi i koordynację ruchową. Ponad to, dzięki konstrukcji 3w1 huśtawka pozostanie z Wami przez sporo lat, rosnąc razem z Twoim Maluchem! Jeśli więc możesz zapewnić swemu Maleństwu prawidłową zabawę, która dodatkowo zadba o jego rozwój, to rozwiązanie jest jedno - jedyna w swoim rodzaju huśtawka Maliva!

Wszystko co najlepsze dla Twojego Maluszka

Zadbaliśmy o nieszablonowy design huśtawki, o komfort i bezpieczeństwo jakie gwarantuje podczas wykorzystywania. Nie zapomnieliśmy także o jakości surowców, z jakich powstała. To dla nas priorytet, gdyż to właśnie od stosownych tworzyw zależy powodzenie całej misji. Do produkcji huśtawki Maliva użyliśmy naturalnego drewna bukowego, które jest nad wyraz trwałe i solidne, gdyż wyróżnia się gęstością 720 mg/m3 oraz twardością na poziomie 78 MPa w pomiarach metodą Janki. Konstrukcję pokrywa bawełniana poduszka z wysokojakościowej dzianiny Magic 3XT. Jako naturalna dzianina nie uczula, jest wyjątkowo przewiewna i delikatna w dotyku. Wypełnienie stanowi nieodkształcająca się, antyalergi

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.