Menu

Huśtawka 3w1 rośnie razem z dzieckiem Alwa - jelonek

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Zabawki to nieodłączny składnik każdego dziecka. Współczesny świat oferuje całą gamę zróżnicowanych modeli. Firmy Elior postanowił wrócić do klasyki. Z radością zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do pasjonującej podróży po imponującym świecie huśtawek Alwa.

Dzieci to skarby, które zasługują na wszystko to, co najlepsze. Dzieciństwo to jedyny beztroski okres w życiu każdego człowieka, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywa zabawa. By jeszcze bardziej umilić czas Twojemu dziecku marki Elior przygotował wyjątkowy model huśtawki dziecięcej. Z radością ukazujemy Ci uroczą drewnianą huśtawkę Alwa 3w1. Dzieci nie lubią nudy, dlatego Twoja pociecha może wybrać wzór nadruku, który umieścimy na jasnoszarej poduszce. Wybieraj spośród motywu: księżniczki, jednorożca, łabędzia, jelonka, batmana, misia lub liska. Huśtawka Alwa to idealny wybór jednocześnie dla chłopca, jak i dziewczynki. Twojego szkraba także oczaruje!

Huśtawka, która rośnie wraz z dzieckiem

producenta Elior inwestuje w nowoczesne rozwiązania, oszczędzając tym samym czas i pieniądze swych klientów. Prezentowana huśtawka Alwa to model zabawki 3w1. Huśtawka ma charakter modułowy, co w praktyce oznacza, iż demontując poszczególne elementy konstrukcji dostajesz model perfekcyjnie dobrany do aktualnych potrzeb Twojego dziecka. Przygodę z huśtawką Alwa maluszek zaczyna od kubełkowej opcji, by wraz z kolejnymi latami awansować do wersji bez przednich szczebelków. Dla starszych dzieci oferujemy wariant bez szczebelków i oparcia. Dziecięca huśtawka Alwa 3w1 to fenomenalna wersja huśtawki, która posłuży Twojemu dziecku kilka lat.

Na powyższym zdjęciu przedstawiamy huśtawkę Alwa z wzorem misia.

Zdrowa forma ruchu

Huśtawka Alwa 3w1 marki Elior to piękna i nieśmiertelna zabawka, która uszczęśliwi każde dziecko, a jednocześnie pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Huśtanie jest jedną z ulubionych aktywności znikomych dzieci. Badania naukowe dowodzą, że huśtawka nie obciąża kręgosłupa i miednicy, a przyczyni

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.