Menu

Kubełkowa huśtawka dla dzieci muszelki - Glofi

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Przenieś się wspomnieniami do czasów swego dzieciństwa. Dużo rzeczy możesz nie pamiętać,na pewno przypomnisz sobie czas spędzony na huśtawce. Ach! Cóż to były za chwile! najlepsza rozrywka jaką można było sobie wymarzyć. Czasem jednak zabawa kończyła się zdartymi kolanami lub siniakiem. Bez wątpienia chcesz, by Twoje dziecko ominęła ta wątpliwa przyjemność poobijanych kolan. Zapewnij mu więc bezpieczną zabawę z huśtawką Glofi producenta Elior!

Pełne bezpieczeństwo w trakcie zabawy

Huśtawki z naszego dzieciństwa nie cechowały się ani przesadnym bezpieczeństwem, ani komfortem, anipięknym designem. Mimo to były to najwspanialsze chwile. Dziś, to właśnie Ty razem z marką Elior możesz zapewnić swej Latorośli doskonałą zabawę w ramionach bezpiecznej, pełnej wdzięku huśtawki Glofi! Będzie dawać radość Twojemu dziecku zarówno w domu, jak i na tarasie lub w ogrodzie. wykonana z przyjemnej w dotyku, wodoodpornej tkaniny i drewnianego stelaża, znamionuje się konkretną i potężną konstrukcją. Zamocowane drewniane kuleczki ponadto zainteresują każdego Malucha i pomogą mu rozwijać zdolności manualne. Miękkie poduchy pokrywają efektowne wzory, które z całą pewnością oczarują Ciebie i niedużego miłośnika kołysania się. Wybierz więc swój ulubiony spośród kilku przystępnych i spraw wielką radość swojemu kochanemu Bąblowi!

tworzona z wyselekcjonowanych minimalistycznców

To, z jakich tworzyw powstanie dany mebel ma ogromny wpływ zarówno na wygląd, funkcjonalność jak i bezpieczeństwo podczas stosowania. Nie inaczej było w przypadku huśtawki Glofi. Wybraliśmy bezkompromisowce wyłączenie najwyższej jakości. Do produkcji stelaża użyliśmy naturalnego drewna bukowego. znamionuje się ono wysoką gęstością 720 mg/m3 oraz wyjątkowo dużą twardością - aż 78 MPa w pomiarach metodą Janki. Poduszki zostały stworzone z bawełnianej dzianiny Magic 3XT. To wysokojakościowa, przyjemna w dotyku tkanina, która nie uczula i jest przewiewna. Bawełniane są także dostosowywane liny, na których utrzymuje się huśtawka. Poduchy wypełniliśmy antyalergiczną kulką silikonową, przychylną dla Twojego dziecka. Wszystkie powyższe rozwiązania sprawiają, iż huśtawka Glofi jest wspaniała dla Maluszków już od 9 miesiąca życia!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.