Menu

Miętowa huśtawka dla dziecka - Rufi

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

"Zwykła zabawka drobna huśtawka, a rozkołysze rozbawi (...)" Urszula śpiewa o koniu na biegunach - znakomitym towarzyszu każdego dziecka. marka Elior natomiast oferuje ponadczasową zabawkę, która przyniesie mnóstwo frajdy Twojemu maluchowi. Poznaj huśtawkę Rufi - nieprzemijalną zabawkę Twojej pociechy.

Czy wiesz, że...

Huśtanie ma nieoceniony wpływ na rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. Naukowcy zgodnie potwierdzają, iż bujanie uspokaja bobasa, wzmacnia jego mięśnie, układ kostny a także przyczynia się do wypracowania równowagi. Delikatne huśtanie do złudzenia przypomina kołysanie w łonie matki. Szkraby są przyzwyczajone do tej aktywności - dlatego choćby starsze dzieci tak chętnie sięgają po huśtawkę. Profesjonalnie skonstruowana huśtawka to inwestycja w korzystny rozwój malucha, a także bezcenna frajda dla każdego brzdąca. Zobacz, jak niewiele potrzeba,posiadać zdrowe i szczęśliwe dziecko. Zakup huśtawki Rufi i wspólnie ze swym maluchem każdego dnia na nowo odkrywaj dobrodziejstwa płynące z zabawy.


Huśtawka Rufi - tradycyjna zabawka z najwyższej jakości materiałów

Nic tak nie raduje jak prawidłowo zainwestowane pieniądze. Mamy świadomość tego, iż współczesny rynek proponuje dużo huśtawek. Warto jednak przemyśleć swój zakup i ulokować pieniądze w taki model, który posłuży Twojemu dziecku przez dużo długich lat. Huśtawka Rufi powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach, dlatego nasi eksperci bacznie nadzorowali każdy etap produkcji zabawki. By móc cieszyć się wysokiej klasy produktem, należy zatroszczyć się o najwyższej jakości materiały. Mocna budowa to podstawa każdej huśtawki. Możemy zapewnić Cię, iż szczebelki huśtawki Rufi wykonaliśmy z wysokogatunkowego drewna sosnowego. Sosna ze względu na swoje walory użytkowe i wytrzymałościowe jest szanowanym materiałem budulcowym. Sosna to materiał prozdrowotny. Ma właściwości higroskopijne, nie przyciąga kurzu, zapobiega jego gromadzeniu się w powietrzu, nic więc dziwnego, że alergicy i rodzice niepokaźnych dzieci tak ochoczo wybierają meble sosnowe.

Numer 1 wśród przystępnych na rynku tapicerek dla dzieci

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.