Menu

Szara rosnąca huśtawka dziecięca- Nelax

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Dlaczego dzieciaki tak bardzo lubią bujać się na huśtawce? Co powoduje, że to ich ulubiona zabawa już od najmłodszych lat? Jak wpływa na ich rozwój i zdrowie? Odpowiedzią na te wszystkie ważne pytania będzie nasz najnowszy projekt, wykonany właśnie z myślą o najmłodszych. Urodziwa huśtawka Nelax firmy Elior skradnie serce jednocześnie Maluszka jak i Mamy!

Pełnia szczęścia w bezpiecznych ramionach

Czarująca huśtawka Nelax podkreśla się pełnym wdzięku designem, który już od pierwszych chwil olśniewa nie tylko dziecko, lecz także rodziców. Jednak nie na tym kończą się jej zalety. Znamionuje się bowiem ogromną funkcjonalnością i zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie wesołej zabawy. Co ważne, badania wykazały, że huśtawka ma nad wyraz pozytywny wpływ na rozwój Twojego Maluszka! Kształtuje orientację przestrzenną, postawę ciała i zmysł równowagi. Poza tym bujanie kojarzy się ze spokojem, ponieważ przypomina ruchy w łonie matki. Niesamowite, jak dobroczynny wpływ na samopoczucie dziecka ma właśnie huśtawka! Nasz artykuł zapewni Ci także maksimum bezpieczeństwa, dzięki mocnym, bawełnianym linom. Huśtawka będzie także rosła razem z Twoją pociechą! Zawdzięcza to unikatowej konstrukcji 3w1, co pozwala na zmianę formy - od krzesełka do ławeczki! Tym sposobem posłuży Wam poprzez dużo lat, w trakcie których zabawy nie będzie końca.

Przytulna, miękka, potężna

Głównym celem przy produkcji huśtawki Nelax było zapewnienie bezpieczeństwa i wygody. Stabilny stelaż powstał więc z naturalnego drewna bukowego. Charakteryzuje się ono wysoką gęstością na poziomie 720 mg/m3 oraz wyjątkowo dużą twardością - aż 78 MPa w pomiarach metodą Janki. Mięciutka tapicerka to zaś pluszowa tkanina Casablanca 7XR z serii francuskich welwetów, posiadająca wysoką oporność na ścieranie (aż 45 000 cykli w teście Martindale). akcentuje się trwałą strukturą z elementami mikrofibry i floku oraz głęboką, szlachetna kolorystyką. Do tego prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Poduszki wypełnione są antyalergiczną, oddychającą kulką silikonową. Całość utrzymują regulowane, bawełniane liny z osłonkami, dzięki którym Twoje dziecko może się huśtać przez dużo godzin!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.