Menu

Turkusowa huśtawka dziecięca 3w1 - Pola

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Rok! Roczek! 365 dni! Twoje dziecko lada dzień będzie miało urodziny, a Ty wciąż poszukujesz odpowiedniego prezentu? marka Elior przychodzi z pomocą, bo prezenty (te z okazji i bez okazji) to nasza specjalność.

Rodzicu, wyobrażasz sobie dzieciństwo bez huśtawki? na pewno nie! Huśtawka to nieprzemijalna zabawka, która uszczęśliwi dziecko w każdym wieku. Dzieci to wulkany energii, dlatego warto zapewniać im optymalne atrakcje. Mamy pomysł na jedną z nich. Z radością przestawiamy Ci kolejny projekt firmy Elior, tym razem jest nim dziecięca huśtawka Pola 3w1, która od pierwszego wejrzenia skradnie serce Twojego maluszka. Dzieci uwielbiają wzory, barwy, wszystko co miękkie i przyjemne. By uszczęśliwić każdego znikomego użytkownika przygotowaliśmy aż 4 rodzaje produktu (hipnotyzujący turkus, słodkie biało-różowe pasy, energetyczny żółty i miły dla oka szary zygzak). Wspólnie z pociechą wybierz najbardziej trafny decor.

urokliwa zabawka o wysokiej funkcjonalności

Czy wiesz, iż huśtawka ma dobroczynny wpływ na rozwój dziecka? Badania naukowe dowodzą, iż huśtawka nie obciąża kręgosłupa i miednicy, a przyczynia się do wypracowania równowagi, a także koordynacji ruchowej. Pozytywny wpływ bujania można dostrzec także w zachowaniu dziecka. Kołysanie uspokaja i wycisza system nerwowy, a także wspomaga wytwarzanie połączeń pomiędzy neuronami, co rozszerza potencjał intelektualny pociechy. A więc nic tylko się huśtać!

Pola - huśtawka, która rośnie wraz z dzieckiem

firmy Elior inwestuje w nowoczesne rozwiązania, oszczędzając tym samym czas i pieniądze swoich klientów. Prezentowana huśtawka Pola to model zabawki 3w1. Huśtawka ma charakter modułowy, co w praktyce oznacza, że demontując poszczególne komponenty konstrukcji otrzymujesz model znakomicie dopasowany do aktualnych potrzeb Twojego dziecka. Przygodę z huśtawką Pola maluszek początkuje od kubełkowej opcji, żeby wraz z kolejnymi latami awansować do wersji bez przednich zabezpieczeń. Dla starszych dzieci oferujemy typ bez szczebelków i oparcia. Dziecięca huśtawka Pola 3w1 to fenomenalna wersja huśtawki, która posłuży Twojemu dziecku kilka lat.


Ja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.