Menu

aplikacje google dla seniorów (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328356436 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Krzysztof Masłowski 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 170 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Google, czyli współczesny światKonkretnie - świat wirtualny. Wyszukiwarka pod adresem google.com wystartowała w roku 1997. Osiągnęła piękny sukces, ponieważ jej twórcy zaprojektowali algorytm, który pozwolił nie tylko wyszukiwać strony www zawierające poszukiwane poprzez użytkownika treści, ale także sam je selekcjonował.

Od najbardziej do najmniej wartościowych. Oczywiście - "zdaniem" algorytmu, ale i tak faktem jest, iż Google ułatwił życie osobom korzystającym z internetu w celu odnalezienia potężnych danych.

Aliczba stron i bitów informacji, jakie posiada sieć stale rośnie, to i popularność wyszukiwarki google.com staje się większa i większa. Inne wyszukiwarki mogą jedynie "pomarzyć" o takim statusie - np.

w Polsce aż 97% bywalców internetu korzysta z Google.Jednak uniwersum marki Google to o dużo więcej, aniżeli tylko maszyna do selekcjonowania informacji z sieci. Producent zawiadująca marką stale pracuje nad tym, żeby dostarczyć klientom nowych, co atrakcyjne - typowo nieodpłatnych narzędzi, ułatwiających funkcjonowanie w obecnym, coraz mocniej "wirtualnym" świecie.

I tak, Google na dziś to m.in.:Tłumacz, zezwalający zrozumieć teksty i słowa w kilkudziesięciu językachMapy, dzięki którym nie zgubimy się w żadnym niemal kraju świataBardzo przyjazna w wykorzystywaniu poczta GmailKonto i dysk Google, gdzie można bezpiecznie zapisywać zdjęcia i inne plikiZ oferty Google korzystać można za pośrednictwem komputera i telefonu.

Jest on zatem z nami właściwie wszędzie - gdziekolwiek się udamy. Wszędzie i za każdym razem gotów jest służyć nam pomocą. O ile oczywiście poznamy jego aplikacje i nauczymy się ich używać. Najszybciej i najskuteczniej - dzięki tej książce, napisanej prostym, przystępnym językiem, bez informatycznej nowomowy i nadmiaru niepotrzebnych danych.Właściwa selekcja informacji - to podstawa!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.