Menu

Informatyka europejczyka. podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. zakres rozszerzony. część 1 - danuta korman, grażyna szabłowicz-zawadzka (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328341883 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Danuta Korman|Grażyna Szabłowicz-Zawadzka 
  • Wydawnictwo Helion Podręczniki 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2020 
Opis

technologia informacyjna i informatyka to dziedziny, których użycie i dostępność stale rosną, a tempo zachodzących w nich zmian jest nieporównywalne z rozwojem innych dyscyplin. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami peryferyjnymi, a także znajomość obsługi kompletów biurowych są obowiązkowe na rynku pracy.

Wkrótce każdy z nas będzie musiał się w dodatku legitymować wiedzą z zakresu programowania, tworzenia grafiki czy zagadnień związanych z prawem w sieci.Informatyka w szkole ponadpodstawowej na poziomie zwiększonym:- bazuje na wiedzy, którą zdobywa się na poziomie podstawowym, i stanowi jej uzupełnienie- przygotowuje do studiów informatycznych- jest przedmiotem maturalnymDzięki pracy z książką Informatyka Europejczyka.

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres powiększony. Część 1 poszerzysz znajomość języków tekstowych, takich jak Python i C++. Zgłębisz wiedzę na temat algorytmów i zaczniesz ją wykorzystywać pomiędzy innymi w zadaniach z zakresu kryptografii i kryptoanalizy.

Opanujesz przydatne metody edycji dźwięku i kompresji danych. Przygotujesz w programie Blender przestrzenne wizualizacje i animacje. Zastosujesz progresywne funkcje arkusza kalkulacyjnego dla przeróżnego rodzaju danych, a do zdefiniowania makropoleceń użyjesz zaimplementowanego do niego języka programowania VBA.

dodatkowo zaprojektujesz i utworzysz relacyjną bazę danych, przygotujesz formularze, kwerendy i raporty. Poznasz język zapytań SQL. Zadbasz o niepodzielność i bezpieczeństwo zgromadzonych danych.W skład kompletnego kompletu edukacyjnego dla szkoły ponadpodstawowej wchodzą także podręczniki:- Informatyka Europejczyka.

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 1- Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy. Część 2- Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych.

Zakres podstawowy. Część 3- Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres zwiększony. Część 2Podręczniki z kolekcji Informatyka Europejczyka ułatwią uczniom zdobywanie wiedzy i umiejętności w trakcie realizowania ćwiczeń ergonomicznych, a nauczycielom - przekazywanie nowego materiału w interesujący i atrakcyjny sposób.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.