Menu

OBJECTIVE-C PRZYSTEPNA WIEDZA O OBJECTIVE-C (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788324643509 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Chisnall David 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2012 
Opis
Objective-C to nowoczesny język programowania, dzięki któremu możesz kreować nowoczesne aplikacje dla towarów ze stajni Apple. Produkty takie, jak iPad, iPhone czy laptopy z systemem operacyjnym MacOS, podbiły serca użytkowników na całym świecie. Co ważne, ich pozycja wydaje się niezagrożona! Dlatego inwestycja w wiedzę na temat tego języka jest w pełni uzasadniona.

Z tą książką momentalnie poznasz możliwości języka Objective-C. Dzięki dostępnemu wprowadzeniu zapoznasz się z podstawami języka, a w kolejnych rozdziałach poszerzysz wiedzę o bardziej zaawansowane zagadnienia. Podręcznik wypełniony ponad setką listingów z kodem źródłowym programów sprawi, że będziesz mógł stworzyć działający kod w języku Objective-C praktycznie w każdej sytuacji. W trakcie lektury dowiesz się, jak zarządzać pamięcią, korzystać ze wzorców, a także wykonywać operacje na ciągach znaków, liczbach i kolekcjach. Dodatkowo sprawdzisz, jak w Objective-C korzystać z plików, wątków i dostępu do sieci. Poświęć chwilę tej książce, a już wkrótce zaczniesz wytwarzać progresywne oprogramowanie w Objective-C!

sprawdź:
jak rozpocząć przygodę z Objective-C
jak zarządzać pamięcią
jak tworzyć aplikacje wielowątkowe
jak debugować kod
Twój przewodnik do pierwszej aplikacji w Objective-C!
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.