Menu

python. rozmówki (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788324609505 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Brad Dayley 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2007 
Opis

Podręczny zbiór najistotniej przydatnych konstrukcji języka Python. Poznaj składnię języka Phon. Naucz się wykonywać z zasady stosowane operacje. Używaj gotowych elementów do szybkiego tworzenia rozwiązań w Pythonie.Prawdopodobnie słyszałeś już o zaletach Pythona.

Jest przenośny i działa w niemal wszystkich systemach operacyjnych. Ma bardzo czytelną i prostą składnię, a jego odmiany mogą współpracować z innymi językami programowania. Mówi się także, iż pozwala skrócić czas pisania kodu kilka razy w porównaniu z językiem C++.

To jeszcze nie wszystkie zalety Pythona, o czym wkrótce się przekonasz, pisząc swoje pierwsze programy w tym języku. Dzięki książce "Python. Rozmówki" momentalnie poznasz najważniejsze zwroty i konstrukcje oraz podstawy składni tego języka programowania.

Nauczysz się pomiędzy innymi wykonywać w aplikacjach operacje na łańcuchach i pracować z typami , a także pisać programy wielowątkowe i sieciowe. Dowiesz się, jak zarządzać plikami i przetwarzać je i jak obsługiwać bazy informacji.

Składnia języka Python Przetwarzanie łańcuchów danych Korzystanie z typów danych Praca z plikami Tworzenie aplikacji wielowątkowych Komunikacja z bazami danych Obsługa komunikacji sieciowej Tworzenie usług sieciowych Przetwarzanie informacji w formatach XML i HTML Wykorzystaj gotowe fragmenty kodu -- zacznij pisać niezawodne programy w Pythonie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.