Menu

Tworzenie Modeli Biznesowych. Podręcznik Wizjonera (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324630592 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Osterwalder, Alexander / Pigneur, Yves 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Przewodnik dla wizjonerów, ludzi pragnących wyznaczać własne zasady gry i tych, którzy chcą podważać status quo - dla ludzi, którzy myślą o projektowaniu przedsiębiorstw przyszłości albo zmianie przestarzałych modeli biznesowych!
Alexander Osterwalder, Yves Pigneur Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera
  • wytworzony przez niesamowitą grupę 470 praktyków z 45 krajów
  • Opisuje klasyczne i najnowocześniejsze modele biznesowe, a także ich dynamikę
  • demonstruje techniki systematycznego tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań
"Ryzykowne!", "Skazane na porażkę!", "To z pewnością się nie przyjmie!" A jednak! Karta kredytowa, wypożyczalnia samochodów, leasing kserokopiarek czy Google AdWords - odważne rozwiązania, których na początku nikt nie rozumiał i nie wróżył im sporego sukcesu... Powiedzieć, że dziś posiadają się świetnie, to za mało! dzięki temu, iż wyszły poza utarte schematy, wręcz wywróciły je do góry nogami, stały się przełomowymi biznesowymi modelami naszych czasów i przyniosły niewyobrażalne zyski! Wszyscy menedżerowie gorączkowo pracują nad usprawnieniem swej firmy lub jej artykułów. Szukają rozwiązań, które pozwolą im otrzymać się do czołówki rynkowych graczy albo utrzymać swoją pozycję w świecie ogarniętym manią wdrażania innowacji. Każdego dnia obserwujemy powstawanie niezliczonych nowych modeli i tysięcy nowatorskich rozwiązań, z których większość szybko popada w zapomnienie. Czyżby nie były wystarczająco wspaniałe? Dlaczego jedne modele się przyjmują, a inne nie? Jak pracować z wizjonerskimi ideami,rozszerzyć ich szanse na sukces? Za większością porażek dotyczących nowych rozwiązań stoi po prostu ich... Nieuporządkowanie i niedopracowanie! lecz czy wdrażanie innowacji można w ogóle w jakiś sposób uporządkować? Nadeszła pora, aby zmienić sposób myślenia o tworzeniu postępowych modeli biznesowych. 470 menedżerów i specjalistów z 45 krajów, dla których wymyślanie i wdrażanie innowacji to chleb rutynowy, pokaże Ci, że ten z pozoru niejasny cykl można skutecznie usystematyzować! Rzuć więc wyzwanie utartym schematom myślenia i przestarzałym rozwiązaniom! Masz okazję zastosować wiedzę i doświadczenie najsłynniejszych praktyków oraz strategów tej dziedziny, żeby nauczyć się, jak metodycznie poszukiwać wizjonerskich pomysłów, opracowywać je i wcielać w życie biznesowe oraz przekuwać w dochodowe projekty! Oto przewodnik od wizjonerów dla wizjonerów! A zatem koniec z nudną, suchą teorią! Wiedza czysto funkcjonalna, podana w pionierski, usprawniający zrozumienie i zapamiętanie sposób! Liczne rysunki, wzięte z życia ciekawe przykłady i gotowe, sprawdzone scenariusze do użycia od zaraz. Tak wygląda innowacyjny podręcznik dla ludzi biznesowego czynu! A zatem do dzieła! Od wizjonera do milionera!
Patron merytoryczny:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.