Menu

Adapter HDMI - VGA UGREEN

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis

Konwerter UGREEN MM102 - dopełniające możliwości

Uniwersalny konwerter HDMI do VGA UGREEN MM102 proponuje szeroką kompatybilność, a także najwyższej jakości audio. To wytrzymałe urządzenie zezwala na wygodne korzystanie z 2 ekranów równocześnie, gwarantując komfort i bezpieczeństwo stosowania. Pozwala także wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości.


Kompatybilny z wieloma urządzeniami

Konwerter nieprzeciętnie działa z całą gamą maszyn. Wtyk HDMI jest kompatybilny między innymi z laptopami, TV boxami i konsolami do gier. Z kolei złącze VGA nadaje się do telewizorów, projektorów, monitorów i wyświetlaczy. Urządzenie momentalnie transmituje sygnał z HDMI do VGA i gwarantuje nadzwyczajnej jakości obraz o wysokiej rozdzielczości choćby 1920x1080 @60Hz.


oszałamiająco czysty dźwięk

Oprócz złącz HDMI oraz VGA konwerter zostałzaopatrzony w ergonomiczne gniazdo zasilania Micro USB, a także port stereo audio, dzięki któremu gwarantuje bezusterkową, niezwłoczną i jednostajną transmisję dźwięku. To wyjątkowe urządzenie nie tylko dostarcza bogatego w detale, zniewalającego obrazu, lecz też przezroczyście czystego brzmienia.


Jeszcze bardziej dynamiczna rozgrywka

lubisz grać na swojej konsoli? Podłącz ją do telewizora z pomocą kabla UGREEN MM102. Dzięki temu możesz radować się dynamiczną rozgrywką na znacznym ekranie, doświadczając równocześnie niezwykłych wrażeń dźwiękowych. Jakość audio oferowana poprzez artykuł z całą pewnością Cię olśni i dostarczy niezapomnianych emocji.


2 ekrany - 2 sposoby działania

Dzięki UGREEN MM102 możesz korzystać z 2 ekranów na 2 sposoby. Zależy Ci na wygodnym oglądaniu filmu na znacznym wyświetlaczu? Po prostu powiel obraz. Szukasz sposobu na rozszerzenie produktywności swej pracy? rozszerz wyświetlacz i ciesz się dodatkowymi możliwościami.


wytrzymałość i bezpieczeństwo

obudowa ze stopu aluminium zagwarantuje zwiększoną odporność konwertera. Urządzenie eksponuje się też lepszym, bardziej równomiernym rozprowadzaniem ciepła. Wszystko to składa się nie tylko na przedłużoną żywotność artykułu, lecz też całkowite bezpieczeństwo jego użytkowania - nie musisz się już niczego obawiać.

Specyfikacja
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.