Menu

Adapter USB 3.0 do USB-C 3.1 PD UGREEN

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis
Adapter UGREEN do kabla z końcówką USB rodzaju-C

Adapter UGREEN pozwala na zastosowanie kabla z końcówką rodzaju-C w wejściu USB. Niezwykle przydatny nie tylko na co dzień, ale także w podróży, ponieważ dzięki niemu nie musisz zabierać ze sobą kilku ładowarek. Starczy jedna i adapter UGREEN. Adapter obsługuje w dodatku słuchawki z wtyczką USB-C podpięte do komputera z Windows 10.

Uniwersalne zastosowanie

Oprócz możliwości korzystania z adaptera podczas korzystania z ładowarki możesz ponadto użyć go podczas pracy na laptopie np. Do przesyłania informacji. Dzięki typowi USB 3.0 prędkość przesyłania informacji wynosi nawet 5 Gb/s.


nieprzeciętny do samochodu

Adapter wyśmienicie spełni oczekiwania na dodatek w samochodzie podczas korzystania z ładowarki samochodowej. Jest kompatybilny zarówno z ładowarkami samochodowymi, powerbankami, jak i typowymi ładowarkami sieciowymi, a wsparcie dla prędkiego ładowania QC 3.0/2.0 pozwoli na szybkie uzupełnienie energii podpiętego urządzenia.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.