Menu

Adapter USB Unitek Typ-C/HDMI Y-6316

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Niewielkich wymiarów adapter wideo HDMI, zaopatrzony w najnowszy interfejs USB wariant-C.
Pozwala w szczególnie prędki i prosty sposób podłączyć nowego MacBook'a, albo inne urządzenie z interfejsem USB TypC do zewnętrznego monitora, telewizora HDTV lub projektora. Adapter zezwala na pracę w dwóch trybach: w trybie mirroring, który przenosi obraz z notebooka na inny ekran, w ten sposób możemy np. Oglądać film na większym ekranie telwizora, w trybie extention for multi-task, który pozwala na otwarcie na zewnętrznym monitorze innych okienek i aplikacji, tak aby można było oglądać film w trakcie surfowania po Internecie albo w trakcie realizowania zakupów on-line. Dzięki doskonałym cechom złącza USB C, podłączenie wyświetlacza do komputera, staje się prostsze aniżeli kiedykolwiek. Adapter zezwala na obsługę rozdzielczości wideo max do 4K. Jednocześnie przenosi sygnał video i audio.

Główne parametry:
- Najnowszy interfejs USB typ-C
- asygnowany specjalnie dla takich sprzętów jak nowy Macbooków i nowych telefonów
- Aluminiowa obudowa
- Obsługa HDMI 2.0a 4K 60Hz.
- Nie wymaga sterowników
- Plug & Play
- Wygoda przyłączania złącza rodzaj-C dzięki funkcji Reversible
- Zasilany z portu USBEAN: 4894160031730
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: Y-6316
Długość przewodu: 15 cm
rodzaj: Adapter
wykorzystanie: Komputerowy
Złącza #1: USB wariant C Męska
Złącza #2: HDMI rodzaj A żeńska
standard: USB 3.1/USB 3.1 gen 2
Kolor: srebrny
wymiary: 45 x 28,4 x 13,9 mm
Pozostałe parametry: - Interfejs podłączenia do PC: USB 3.1 rodzaj-C- Interfejs wideo: HDMI- Wspiera HDMI 2.0a, rozdzielczość 4K 60Hz (4096 x 2160)- Wspiera HDCP 1.4 i HDCP 2.2- Wspiera DisplayPort Alternate Mode- Chipset wysokiej sprawności F300+PS176+MCU- Przepustowość 10Gbps- Obsługuje systemy: Mac OS, Linux, Windows XP/Vista/Win7/Win8/Win10

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.