Menu

Adapter Video Savio CL-55 HDMI M-F-dziś do godz.18:30. wysyłamy jak na wczoraj

Cechy produktu

  • Producent SAVIO 

Opis

wykorzystanie Adapter DisplayPort (M) – HDMI (F) SAVIO CL-55 będzie idealnym wyborem, gdy chcemy podłączyć komputer do monitora albo telewizora wyekwipowanego jedynie w złącze DisplayPort. Adapter ma 20cm długości i jednym z jego atutów jest obsługa rozdzielczości do 1080p.

marka Savio producent Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji. Produkty te cechują się zwykle bezusterkowością w rozsądnej cenie.

Właścicielem producenta Savio jest marka Elmak Sp. Z o.o. - producent pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Marka zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in.

„Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się lubiane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.