Menu

Adata Kabel USB-microUSB 1m Silver alu-knit

Cechy produktu
  • Producent Adata 
Opis

Prostota odwracania na kablu micro USB - idealnego do sprzętów Android i Windows! typowa wtyczka micro USB po jednej stronie i obracane złącze USB po drugiej oznacza,przyłączanie maszyn przenośnych do notebooków, komputerów i ładowarek jest szybsze i łatwiejsze, bez zatrzymywania się i zastanawiania, którą stroną to podłączyć.

pokrywy aluminiowe premium redukują zakłócenia elektromagnetyczne, a wielowarstwowe osłony z przeplotem większą ochronę. Wytrzymałe miedziane przewody o natężeniu znamionowym 2,4 A szybkie ładowanie i przesył danych.

Wybierz jeden z 7 odcieni i ciesz się bardziej inteligentnym USB!Obracane oznacza widocznie udoskonalone USBPrzez dekady ludzie na całym świecie musieli radzić sobie z tradycyjnym dylematem USB: uda się podłączyć za pierwszym razem czy trzeba będzie dłubać przy wtyczce? Nigdy więcej!

Poznaj obracane USB i rozpocznij świeże życie z bardziej inteligentną i sprawną mobilnością. Połączony w osobistym stylemPokaż się z modnej strony i wybierz ulubiony z 7 wyróżniających się barw: głęboka czerń, niebieski, fioletowy, czerwony, złoty, srebrny, złota róża.

To Twoje życie, fason i dobór. Szybkie ładowanie i transfer informacji przy 2,4 AWykorzystujemy dokładnie wyselekcjonowane ocynkowane kable miedziane 24 AWG dopasowane do wysokiego natężenia prądu 2,4 A. Wysoka jakość tworzyw i konstrukcji sprawia,uzyskujemy równomierne, superszybkie ładowanie urządzenia i podobny transfer danych, co przy eliminacji nieczystości i zakłóceń stanowi usługę, na której można polegać.

odporne, lecz stylowe: poznaj nasze kableGeneryczne kable USB zginają się, skręcają i plączą. Z czasem ich wewnętrzne przewody ulegają zniszczeniu, co prowadzi do pogorszonego transferu danych i ładowania.

uniemożliwiamy tym problemom oferując wytrzymałe i trwałe kable z plecionym srebrnym przeplotem. Posiadają one wykładniczo dłuższy okres przydatności, zachowują szczytową sprawność i kuszą interesującym wyglądem.

obfita kompatybilność z urządzeniami AndroidInżynieria ADATA pozwala nowym obrotowym kablom współpracować z istniejącymi portami USB. Są one kompatybilne ze smartfonami Android, tabletami, notebookami i komputerami stacjonarnymi dla jak najszerszego użycia.

luźno przenoś dane i prosto ładuj swoje urządzenia. Upuść widget

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.