Menu

Baseus Audio Converter L52 adapter przejściówka z Lightning na 2x Lightning + mini jack 3.5mm czarno-czerwony (CALL52-91)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Audio Converter L52

Adapter z kablem ze złącza Lightning na dwa porty Lightning, a także gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Pozwala na ładowanie smartfona, a także podłączenie do niego słuchawek (z końcówką Lightning albo mini jack 3.5mm), a co za tym idzie słuchanie naszej ulubionej muzyki, w tym samym czasie. Praktyczne rozwiązanie dla maszyn wyposażonych wyłącznie w port Lightning.  • firma: Baseus

  • Nazwa: Audio Converter L52

  • Materiał: TPE + aluminium

  • Prąd maksymalny: 5V/2A

  • wymiary: 135*15*10mm

  • długość kabla: ~6cm

  • Adapter nie obsługuje przesyłania danych, tylko ładowanie i słuchanie muzyki


Kiedy jednocześnie podłączysz do adaptera słuchawki mini jack 3.5mm i słchawki Lightning, dźwięk będzie odtwarzany na słuchawkach ze złączem Lightning. Port mini jack 3.5mm nie obsługuje funkcji odbierania połączeń.


Jack 3,5 mm dla wszelkich!

Baseus Audio Converter L52 to znakomite akcesorium dla wszelkich, którym nie wyjątkowo widzi się inwestowanie w nowe słuchawki ze złączem Lightning. Wystarczy ta nieznaczna przejściówka aby móc podłączyć klasyczny sprzęt do nowszych modeli telefonów, których producenci zrezygnowali z gniazda jack 3,5 mm.


Lekki, znikomy i bardzo wytrzymały

Adapter waży zaledwie kilka gramów i ma śladowe rozmiary, także jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Ponadto został produkowany z wysokiej jakości tworzyw (TPE + aluminium) i poddany procesom piaskowania i wycinania laserowego, które nie tylko nadały mu nieszablonowy wygląd,jeszcze powiększyły jego solidność.


konkretny przewód

Wytrzymały, produkowany z sprężystego TPE kabel powiększa zasięg i pole manewru samym adapterem. Tymczasem do smartfona zostaje podpięta wyłącznie malutka wtyczka.


Dźwięk na najwyższym poziomie

jednocześnie podczas słuchania muzyki, jak i rozmów wykorzystujących pakiet słuchawkowy. Dźwięk jest czysty i bez zakłóceń. Ciesz się brzmieniem swych ulubionych utworów i nieograniczonymi rozmowami z najbliższymi!


Bez ściągania etui

Dzięki konstrukcji akcesorium, można podłączyć je do telefonu bez konieczności ściągania pokrowca. Szybko i bezpiecznie.


KGO: 0,02 zł netto

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
EAN: 6953156288478
Kod Producenta: CALL52-91
Kolor wiodący: Czerwony
MOQ: 50
MULT_OQ: 50
wariant opakowania: Pudełko
typ złącza: Lightning (męski), 3,5 mm mini jack (żeński), Lightning (żeński)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.