Menu

Baseus Audio Converter L52 adapter przejściówka z Lightning na 2x Lightning + mini jack 3.5mm czarny (CALL52-01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Audio Converter L52

Adapter z kablem ze złącza Lightning na dwa porty Lightning, a także gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Pozwala na ładowanie smartfona i podłączenie do niego słuchawek (z końcówką Lightning albo mini jack 3.5mm), a co za tym idzie słuchanie naszej ulubionej muzyki, w tym samym czasie. Poręczne rozwiązanie dla maszyn zaopatrzonych wyłącznie w port Lightning.  • producent: Baseus

  • Nazwa: Audio Converter L52

  • Materiał: TPE + aluminium

  • Prąd maksymalny: 5V/2A

  • wymiary: 135*15*10mm

  • długość kabla: ~6cm

  • Adapter nie obsługuje przesyłania danych, tylko ładowanie i słuchanie muzyki


Kiedy jednocześnie podłączysz do adaptera słuchawki mini jack 3.5mm i słchawki Lightning, dźwięk będzie odtwarzany na słuchawkach ze złączem Lightning. Port mini jack 3.5mm nie obsługuje funkcji odbierania połączeń.


Jack 3,5 mm dla wszelkich!

Baseus Audio Converter L52 to nadzwyczajne akcesorium dla wszystkich, którym nie niezwykle widzi się inwestowanie w nowe słuchawki ze złączem Lightning. Wystarczy ta śladowa przejściówka by móc podłączyć tradycyjny sprzęt do nowszych modeli telefonów, których producenci zrezygnowali z gniazda jack 3,5 mm.


Lekki, śladowy i szczególnie wytrzymały

Adapter waży zaledwie kilka gramów i posiada drobne wymiary, także jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Na dodatek został stworzony z wysokiej jakości tworzyw (TPE + aluminium) i poddany procesom piaskowania, a także wycinania laserowego, które nie tylko nadały mu nieszablonowy wygląd,w dodatku rozszerzyły jego trwałość.


konkretny przewód

Wytrzymały, wykonany z rozciągliwego TPE przewód zwiększa zasięg i pole manewru samym adapterem. Tymczasem do smartfona zostaje podpięta wyłącznie malutka wtyczka.


Dźwięk na najwyższym poziomie

jednocześnie w trakcie słuchania muzyki, jak i rozmów wykorzystujących zestaw słuchawkowy. Dźwięk jest czysty i bez zakłóceń. Ciesz się brzmieniem swoich ulubionych utworów, a także nieograniczonymi rozmowami z najbliższymi!


Bez ściągania etui

Dzięki konstrukcji akcesorium, można podłączyć je do telefonu bez konieczności ściągania pokrowca. Szybko i bezpiecznie.


KGO: 0,02 zł netto

CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
EAN: 6953156288454
Funkcje adaptera: Słuchanie muzyki, Ładowanie
Kod Producenta: CALL52-01
Kolor: Czarny
MOQ: 50
MULT_OQ: 50
typ opakowania: Pudełko
wariant złącza w adapterze: 3.5 mini jack (żeński), Lightning (męski), Lightning (żeński)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.