Menu

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / micro USB 2m 1.5A czarny (CAMXC-B01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / micro USB 2m 1.5A


Dzięki jednemu magnetycznemu kablowi USB zaprojektowanemu poprzez markę Baseus możesz obsługiwać nawet trzy zróżnicowane interfejsy! Tutaj prezentujemy adaptery trafne do wejść micro USB. Wygodnie ładuj telefon jadąc autem, przesyłaj informacje w trakcie pracy na komputerze. Wykonuj kilka czynności równocześnie z utrzymaniem stałej prędkości 480Mbps, bez konieczności ciągłego podłączania i odłączania telefonu.


Specyfikacja:



  • Materiał: Stop cynkowy + pleciony drut o wielkiej gęstości

  • prędkość przesyłu danych: 480 Mbps (Max)

  • Długość: 2M

  • Prąd maksymalny: 1.5A

  • Kompatybilność: urządzenia z portem micro USB


Zapomnij o kablach, które trzeba podłączać i odłączać


Baseus Zinc Magnetic USB Cable for micro USB to nowoczesna i komfortowa alternatywa dla klasycznych kabli wkładanych do interfejsu. Ten model mocowany jest z pomocą magnesów, które z stosowną siłą przyciągają się nawzajem, zapewniając jednostajne połączenie bez zakłóceń. Podłącz wtyczkę do smartfona, a połączenie z kablem uzyskasz po zbliżeniu do siebie dwóch elementów. Szybko, prawda?


Ochrona telefonu


Zastanawiasz się, w jaki sposób ten kabel USB chroni Twojego smartfona? To proste. Właściwa wtyczka może zostać umieszczona w nim na stałe, dzięki czemu zabezpiecza wejście przed zabrudzeniami, przeważnie kurzem. Zaimplementowany interfejs telefonu jest broniony przed ciągłym wkładaniem i wydobywaniem wtyczki.


nowoczesne technologie


części pokryte 24- karatowym złotem nie brudzą się i nie utleniają. Dodatkowo nowy, udoskonalony rdzeń urządzenia broniony jest przed przegrzewaniem, gotowy do ciągłej pracy. Do pionierskich rozwiązań możemy zaliczyć też delikatne podświetlenie. Śladowa poświata pozwala ekspresowo zlokalizować pracujące w ciemności urządzenie, ale nie zakłóca snu ani wypoczynku.





CN: 8544 49 20 00 - Kable do telefonów
Długość przewodu (centymetry): 200
EAN: 6953156294998
Funkcje przewodu: Ładowanie, informacje
Kod Producenta: CAMXC-B01
Kolor: Czarny, metaliczny
Maksymalne natężenie prądu w przewodzie (A): 1,5
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
standard USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
typ opakowania: Pudełko
rodzaj złącza przewodu: USB typ A (męski), Micro USB wariant B (męski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.