Menu

Digitus Multi Adapter 1xHDMI 4K 30Hz UHD 1xUSB Typ C Power Delivery, 1xUSB A na USB 3.1 Typ C, czarny

Cechy produktu

  • Producent Digitus 

Opis

USB wariant-C HDMI Multiport Adapter 4K 30Hz 1x HDMI, 1x USB-C Port (PD), 1x USB 3.0
Rozbuduj urządzenie USB-C o trzy kolejne złącza (HDMI, USB 3.0, USB-C)
Wieloportowy adapter HDMI USB typ-C (3 porty) rozbudowuje urządzenie USB-C o trzy kolejne złącza. Przez złącze HDMI można podłączyć dodatkowy telewizor, monitor do notebooka lub prowadzić prezentację poprzez projektor. Maksymalna rozdzielczość to UHD (4K/30 Hz). Oprócz tego adapter posiada złącze USB 3.0 (SuperSpeed 5 Gbit/s maks.), poprzez które można podłączać zewnętrzne urządzenia USB. Jest on zgodny ze specyfikacją USB-BC (USB Battery Charging) 1.2, która zezwala na ładowanie sprzętów mobilnych (5 V/1,5 A maks.). W dodatku wbudowane jest złącze USB-C z funkcją Power Delivery (PD 2.0, 60 W maks.), która umożliwia zasilanie notebooka w czasie korzystania z adaptera. Adapter wieloportowy pasuje do wszystkich systemów operacyjnych: Windows, Mac, Google Chrome.
Nie wszystkie porty USB-C obsługują wszystkie funkcje standardu USB typ-C. Upewnij się, iż port USB-C Twojego notebooka obsługuje funkcję DisplayPort Alternate Mode (tryby DP-Alt). Możliwości wyświetlania video zależą od karty graficznej Twojego notebooka i podłączonego monitora. Niektóre ekrany ograniczają także dostępną rozdzielczość.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.