Menu

Gembird Przedluzacz USB 2.0 typu AM-AF 4.5m czarny

Cechy produktu
  • Producent Gembird 
Opis

Wysoce produktywny, nieskomplikowany w instalacji, 3-fazowy zasilacz bezprzerwowy (UPS), który gwarantuje najlepszą w swej klasie ochronę mocy do obrzeży, śladowych i przeciętnych centrów , a także do infrastruktury o kluczowym znaczeniu w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych.

Zwarta budowa, technika o dużej gęstości i modułowa architektura umożliwiają utrzymanie niskich kosztów eksploatacji przy wysokim poziomie efektywności działania.Galaxy VS zezwala na zmniejszenie strat energii choćby o 66% dzięki opatentowanemu trybowi ECOnversion - osiąga poziom choćby 99% efektywności i zapewnia pokaźniejsze oszczędności energii niż nasze standardowe, wiodące w branży rozwiązania, gwarantujące produktywność na poziomie 97% w trybie normalnej pracy.

Ten zasilacz UPS jest gotowy do obsługi rozwiązań EcoStruxure, dzięki czemu gwarantuje spokój dzięki opartej na rozwiązaniach chmurowych funkcji monitorowania i zarządzania za pośrednictwem smartfona.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.