Menu

i-Tec C31CBLDP60HZ

Cechy produktu

  • Producent i-Tec 

Opis

kabel adapter zezwala na podłączenie monitora Display Port do komputera poprzez nowy konektor USB-C albo Thunderbolt 3. Adapter obsługuje video 4K Ultra HD z rozdzielczością do 3840 x 2160 px i dźwięk stereo.kabel adapter jest stosowny do współpracy ze wszystkimi notebookami zaopatrzonymi w złącze USB-C obsługujące przesyłanie video (DisplayPort alt Mode) albo ze złączem Thunderbolt 3 (w tym Apple MacBook 2015 lub Apple MacBook Pro 2016 i nowsze).

Złącza USB-C i Thunderbolt 3 mają dużo zalet. Są mniejsze i symetryczne, co upraszcza ich podłączenie, ponieważ nie musisz zwracać uwagi na położenie złącza.idealny dla projektantów, grafików, graczy i innych użytkowników pracujących na więcej niżeli jednym ekranie jednocześnie.

Używając trybów Extend i Mirror można pracować na przykład w aplikacjach na dwóch monitorach (np. Duże arkusze kalkulacyjne), lub możesz pracować na pierwszym ekranie i wyszukiwać informacje w Internecie na drugim ekranie.

Można porównać kilka dokumentów jednocześnie bez ciągłego przełączania między otwartymi oknami, można też wyświetlić obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania innego komputera itd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.