Menu

i-Tec C31CBLHDMI60HZ

Cechy produktu

  • Producent i-Tec 

Opis

przewód adapter zezwala na podłączenie monitora HDMI do komputera poprzez nowy konektor USB-C albo Thunderbolt 3. Adapter obsługuje video 4K Ultra HD z rozdzielczością do 3840 x 2160 px i dźwięk stereo.
kabel adapter jest optymalny do współpracy ze wszystkimi notebookami wyekwipowanymi w złącze USB-C obsługujące przesyłanie wideo (DisplayPort alt Mode) albo ze złączem Thunderbolt 3 (w tym Apple MacBook 2015 albo Apple MacBook Pro 2016 i nowsze). Złącza USB-C i Thunderbolt 3 posiadają niemało zalet. Są mniejsze i symetryczne, co usprawnia ich podłączenie, ponieważ nie musisz zwracać uwagi na położenie złącza.
wyśmienity dla projektantów, grafików, graczy i innych użytkowników pracujących na więcej niż jednym ekranie równocześnie. Używając trybów Extend i Mirror można pracować na przykład w aplikacjach na dwóch monitorach (np. Obfite arkusze kalkulacyjne), lub możesz pracować na pierwszym ekranie i wyszukiwać dane w Internecie na drugim ekranie, można porównać kilka dokumentów jednocześnie bez ciągłego przełączania między otwartymi oknami, można na dodatek wyświetlić obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania innego komputera itd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.