Menu

i-Tec C31CBLVGA60HZ

Cechy produktu

  • Producent i-Tec 

Opis

przewód adapter umożliwia podłączenie monitora VGA do komputera przez nowy konektor USB-C lub Thunderbolt 3. Ten kabel adapter obsługuje transfer do 1080P, rozdzielczość do 1920 x 1080 pikseli.
przewód adapter jest optymalny do współpracy ze wszystkimi notebookami wyposażonymi w złącze USB-C obsługujące przesyłanie video (DisplayPort alt Mode) albo ze złączem Thunderbolt 3 (w tym Apple MacBook 2015 lub Apple MacBook Pro 2016 i nowsze). Złącza USB-C i Thunderbolt 3 mają dużo zalet. Są mniejsze i symetryczne, co upraszcza ich podłączenie, ponieważ nie musisz zwracać uwagi na położenie złącza.
genialny dla projektantów, grafików, graczy i innych użytkowników pracujących na więcej niż jednym ekranie jednocześnie. Używając trybów Extend i Mirror można pracować na przykład w aplikacjach na dwóch monitorach (np. Szerokie arkusze kalkulacyjne), lub możesz pracować na pierwszym ekranie i wyszukiwać dane w Internecie na drugim ekranie, można porównać kilka dokumentów równocześnie bez ciągłego przełączania pomiędzy otwartymi oknami, można na dodatek wyświetlić obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania innego komputera itd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.