Menu

i-Tec TB3CBL150CM

Cechy produktu
  • Producent i-Tec 
Opis

przewód połączeniowy w klasie Thunderbolt 3 zagwarantuje najwyższą możliwą skuteczność: transfer danych do 40 Gb/s, Power Delivery do 100 W i video do 2x 4K z częstotliwością odświeżania do 60 Hz (lub 1x 8K / 30 Hz).

Jeśli szukasz wysokiej jakości, niedrogiego i odpowiednio długiego kabla do połączenia komputera z akcesoriami, ten produkt jest dla Ciebie idealny. Ponieważ jest kompatybilny z Thunderbolt 3 oraz z technologią USB-C, jego zastosowanie jest uniwersalne, jeśli na przykład pracujesz z akcesoriami, które wykorzystują oba te standardy.

Obsługuje komputery i akcesoria jednocześnie Thunderbolt 3, jak i Thunderbolt 4.Pozostałe szybkość transmisji do 40 Gbps Obsługuje transfer obrazu do 2x 4K / 60 Hz lub 1x 8K / 30 Hz Power Delivery do 100 W.

System operacyjny: Windows 10, macOS X, Android, ChromeOS i Linux Interfejs zgodny z Thunderbolt 3 i USB-C 3.1 Obsługuje komputery i akcesoria zarówno Thunderbolt 3, jak i Thunderbolt 4

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.