Menu

Kabel Displayport - Displayport LANBERG 5 m Czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

kabel Displayport 5m czarny Lanberg to wspaniałe rozwiązanie do przesyłu audiowizualnego pomiędzy urządzeniami multimedialnymi takimi jak komputery, monitory, telewizory, NAS-y, laptopy, projektory, konsole.

przewód charakteryzuje się wysoką jakością przesyłanego obrazu i dźwięku oraz produktywnością pracy. Kabel odnajdzie swoje wykorzystanie jednocześnie w przydomowym zaciszu podczas oglądania ulubionych seriali i filmów, grania w ważne rozgrywki on-line, czy pracy nad ważnymi projektami i zagwarantuje nieprzerwaną, prawidłowej jakości transmisje sygnału w trakcie np.

ważnych firmowych prezentacji. Maksymalna obsługiwana rozdzielczość przez kabel - 4k – dostarcza najwyższą możliwą rozdzielczość i niezapomniane wrażenia zachowując głębie przesyłanego obrazu, gwarantując użytkownikowi wysokiej jakości content.

użycie najwyższej jakości tworzyw, zapewnia długie, bezustanne stosowanie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.