Menu

Kabel DisplayPort - DisplayPort UNITEK 2 m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

 kabel kategorii PREMIUM - wytwarzany z najkorzystniejszych materiałów Przewody DisplayPort firmy Unitek są wytwarzane w 100% z miedzi, mają pozłacane końcówki i znamionują się najwyższymi parametrami. Wielożyłowy, podwójnie ekranowany kabel 30AWG zapewnia prędki i zrównoważony sygnał bez żadnych zakłóceń.

w kontraście do standardowych przewodów przystępnych na runku, technologia użytkowana przez markę Unitek zapewnia o 20% szybszy przesył sygnału (brak opóźnień), lepszą stabilność obrazu, a także 99% oporność na zróżnicowanego rodzaju zakłócenia.

Przewody przystępne są w długościach: 1,5M, 2M, 3M i 5M przejrzyście czysty obraz i mnóstwo dodatkowych funkcji kabel wspiera wyświetlanie obrazu 3D oraz rozdzielczość 4K UHD, czyli 3840x2160. Wyświetlany obraz jest przejrzyście czysty i ostry.

Przewody zapewniają synchronizację sygnału audio i wideo, mogą wyświetlać obraz zarówno w trybie Mirror jak i Extending. Są stosunkowo cienkie, lecz giętkie i wytrzymałe. Wtyki wyposażone w specjalne zapinki uniemożliwiające wysunięcie się przewodu z gniazda.

Masz problemy z obrazem przy grach? Częstym problem w słabej jakości kablach jest ich 20 pin, w którymprzewód przesyła zasilanie do karty graficznej. Obecne karty tego nie potrzebują, stąd pojawiają się problemy z szarpaniem obrazu, brakiem płynności czy jego automatycznym przyciemnianiu.

W przewodachUnitek nie spotkasz takich problemów, ponieważ 20 pin jest nieaktywny. Kanon przewodu to HBR2 o przesyle 17.28 Gbit/s, pozwala to na uzyskanie: do 240 Hz przy rozdzielczości 1920 × 1080 do 165 Hz przy rozdzielczości 2560 × 1440 do 75 Hz przy rozdzielczości 3840 × 2160 Z trosceą o każdy szczegół Unitek dba także o ergonomiczne aspekty dostarczanych towarów.

Przewody pakowane są w estetyczne opakowania strunowe. Każdy przewód spięty jest opaską, by łatwiej zapanować nad organizacją jego przebiegu. Końcówki przewodu zabezpieczone są antykurzowymi zatyczkami - ułatwiającymi jego przeciąganie w ciasnych korytkach i owinięte taśma zabezpieczającą.

A wszystko to po to,kabel służył poprzez długie lata. Specyfikacja Maksymalna rozdzielczość: 4K 3840x2160 przy 75Hz Rezystancja złącza: 4ohm max wymiar żyły: 30AWG Średnica zewnętrzna: 6mm Materiał przewodu: czysta miedź Ekranowanie potrójne: folia aluminiowa, oplot i uziemienie Certyfikacja: wszystkie użyte materiały zgodne z RoHS Kolor:czarny Złącza: pozłacane...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.